Získejte zvýhodněný telefon ke své Oskartě

Oskar nabízí jedinečnou příležitost pro všechny majitele Oskaret. Pro věrné zákazníky totiž připravil předvánoční novinku v podobě zlevněných mobilních telefonů.

Pokud jste déle než dva roky uživateli předplacené služby Oskarta, máte až do 31. prosince 2004 nárok získat jakýkoliv telefon z Oskarovy nabídky za zvýhodněnou cenu. Výše ceny mobilního telefonu je pak stejná jako u paušálního tarifu 150 Naplno. Objednávku lze provést pouze telefonicky a to u operátora OskarLinky na telefonním čísle *077. Další podmínkou, která musí být splněna pro získání telefonu, je kredit v minimální výši 2000 Kč na vaší SIM kartě. Objednáním telefonu však o tyto peníze nepřijdete a lze s nimi dále volně disponovat.

Další podmínkou při objednávce telefonu za zvýhodněnou cenu je, že musíte dalších 6 měsíců u Oskara vydržet. V opačném případě budete nuceni doplatit k ceně telefonu 1 000 Kč.

Diskuze (132) Další článek: Nokia 9500 Communicator: ale že to trvalo (velký test)

Témata článku: Zvýhodněný telefon, Telefon, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40