Zítra startuje Tesco Mobile, na co se můžeme těšit?

Už zítra startuje na našem trhu vyhlížený virtuální operátor Tesco Mobile. Jde o společný projekt (joint venture) Telefónicy a společnosti Tesco Stores, takže Tesco Mobile bude působit v síti O2. Nový virtuál slibuje, že „jeho nabídka volání a dalších mobilních služeb bude vždy jednou z nejvýhodnějších na trhu,“ zejména pak pro majitele Clubcard. Ostatně na navázání mobilních služeb na sběr bodů za nákupy staví Tesco na všech trzích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Aktuální podoba www.tescomobile.cz • stojany, ceníky, SIMky a další už prý mají v hypermarketech nachystané (obr.: @Tesco_Mobile_CZ)

Tesco Mobile zatím něco málo prozradilo na Twitteru, například, že když vám dojde FUP, další data snadno přikoupíte SMSkou nebo že spolu se službami bude prodávat i mobily. Z posledního příspěvku je jasné, že Tesco Mobile bude nabízet předplacenou kartu, paušální tarif pravděpodobně přibude až časem. Důrez bude kladen především na jednoduchost.

Klepněte pro větší obrázek
Jasná nabídka Tesco Mobile SK, 4× po stovce jednotek za 10 € (obr.: tescomobile.sk)

Například na sousedním Slovensku nabízí Tesco Mobile volání na předplacence za 10 centů/min. (2,6 Kč), do vlastní sítě pak buď zdarma nebo za 1 cent/min. (0,26 Kč). Volání do vlastní sítě zdarma závisí na držení Clubcard – ten, kdo ji má, získá navíc při dobití dvojnásobný kredit. Tesco Mobile SK má v nabídce i „post-paid“ tarif, opět jednoduchá konstrukce: 100 minut do vlastní sítě, 100 minut do ostatních, 100 SMS a 100 Clubcard bodů za 10 euro (260 Kč).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekTrumfem je Clubcard, její majitelé budou mít řadu výhod • Samsung Galaxy S III mini v přepočtu za 6 515 Kč (obr.: tescomobile.sk)

SIM karty budou k dostání ve 232 obchodech Tesco napříč republikou a také prostřednictvím služby Potraviny on-line na stránkách itesco.cz. Krom Slovenska spolupracuje Tesco s O2 ještě ve Velké Británii a Irsku. Například v Maďarsku je partnerem Tesca operátor Vodafone.

Témata článku: Operátoři, Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Tesco Mobile, Samsung Galaxy, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S III mini, Společný projekt, Start, Mobil, Tesco

Určitě si přečtěte

Přehled slevových akcí. Black Friday letos začíná v předstihu

Přehled slevových akcí. Black Friday letos začíná v předstihu

** Nákupní šílenství Black Friday letos začíná už několik dní dopředu. ** V tomto článku budou přibývat zajímavé akce, na které narazíme. ** Účastní se české e-shopy, ale nezapomeneme ani na Čínu.

Včera | Kůžel Filip | 25

Síťoví a virtuální operátoři na ostří nože. Obhájí si ČTÚ regulaci trhu?

Síťoví a virtuální operátoři na ostří nože. Obhájí si ČTÚ regulaci trhu?

** ČTÚ naznal, že na trhu je něco shnilého, síťoví operátoři ale nesouhlasí ** Naopak virtuálové tvrdí, že stav je ještě mnohem horší ** Pozadí telco byznysu v ČR není tak líbivé, jako reklamy v televizi

14.  11.  2017 | Pospíšil Aleš | 25