Živnostenská banka zítra nabídne mobilní bankovnictví

Živnostenská banka zítra - ve čtvrtek - nabídne ve spolupráci s T-Mobilem mobilní bankovnictví. Svoji službu nazve MiniBanka. Zde je oficiální informace ze stránek banky (asi měla být zveřejněna až zítra):

Praha, 10. října 2002 - MiniBanku, moderní systém GSM bankovnictví vyvinutý se společností T-Mobile, dnes začala nabízet Živnostenská banka.

MiniBanka umožňuje jednoduše nakládat s bankovním účtem prostřednictvím menu mobilního telefonu. Klient pohotově a snadno získává aktuální informace o stavech účtů, platbách, kurzech či úrokových sazbách. Pohodlně může zadávat jednorázové i trvalé platební příkazy nebo zakládat termínované vklady. Podmínkou používání služby je nahrání bankovní části na SIM kartu mobilního telefonu, kterou zákazníkům zajistí pracovníci obchodních míst Živnostenské banky.

Stejně jako jiné produkty a služby přímého bankovnictví Živnostenské banky splňuje MiniBanka náročné bezpečnostní standardy. Podrobné informace jsou k dispozici na bezplatné infomační lince banky 800 122 412 nebo na www.zivnobanka.cz.

Diskuze (11) Další článek: Sony Ericsson T300 i s digitálním foťáčkem za tři tisíce?

Témata článku: Mobilní bankovnictví, Banka, Přímé bankovnictví, Mobil, Bankovnictví

Určitě si přečtěte