Změna účtování u O2? Jen planý poplach

Bohužel musím konstatovat, že nedávná bleskovka o změně účtování studentského tarifu O2 Pohoda Simple na sekundové po první minutě (60+1) byla mylná. Jak už to u tohoto operátora bývá, chyby na webu nejsou ničím výjimečným a na zákaznické lince *11 platí ona známá pravda „co člověk, to názor“. Před napsáním výše odkazované bleskovky panovala na zákaznické lince O2 vzácná shoda, operátoři sice informaci dlouho vyhledávali, ale na můj dotaz týkající se změny účtování nakonec kývli.

Když se na našem diskuzním fóru poprvé objevil postřeh naší čtenářky o změně účtování, byl jsem spíše skeptický, ale raději jsem sejmul obrázek webu s větou: „Účtuje se první minuta celá a po té po vteřinách.“ Když na tento fakt o měsíc později upozornili další diskutující s odkazem na kompletní PDF ceník a pracovníci operátora změnu potvrdili, nabyl jsem falešného dojmu, že se něco změnilo k lepšímu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nyní je již vše v materiálech O2 opraveno a operátoři na zákaznické lince poučeni. Účtování zůstává nezměněno a jako u ostatních tarifů Simple je 60+30. Všem, kterým jsem zkazil radost nebo snad kvůli tomu přešli kreditní tarif Pohoda Simple se tímto omlouvám. Příště budu k pozitivním změnám především u O2 ještě více podezřívavý.

Témata článku: Operátoři, O2, Známá pravda, Změna

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14