Známe nastavení Oskara pro wap 2.0!

V automatickém konfigurátoru wapového spojení, který je na webových stránkách Nokie, se u telefonů, které podporují pouze spojení přes TCP/IP objevila možnost poslat nastavení i pro Oskara. U těchto telefonů – Nokia 6600, 3200, 6220, 6230, 6820, 7200 – totiž dříve nebylo možné s Oskarem wap a MMS používat.

Nastavení jsme ověřili na Nokiích 6600 a 6220, bude stoprocentně fungovat i na ostatních modelech. Jediné, co musíte v nabídce telefonu v nastavení spojení udělat, je aktivovat proxy a zadat adresu 010.011.010.011 s portem 80. Nejjednodušší ale bude využít služeb konfigurátoru, který po zadání údajů na telefon pošle aktivační SMS. Ta se po zadání kódu, který musíte opsat ze stránek, uloží do telefonu. Podrobnější článek o nastavení Nokia 6600 jsme vydali dříve.

Stejné nastavení, akorát s jiným APN, uživatelským jménem a heslem by mělo fungovat i pro MMS.

Diskuze (40) Další článek: Operátoři: ceny mobilů na duben

Témata článku: Nokia 6600, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, NAS, Nastavení, WAP, Oskar


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 9 Lite — kompaktních 18 na 9

RECENZE: Honor 9 Lite — kompaktních 18 na 9

** Displej s minimálními rámečky se zdá menší, než skutečně je ** S NFC boduje proti řadě konkurentů ** Fotoaparát zaostává za očekáváním

Martin Herodek | 3

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

** Nejnovější Note z dílny Samsungu vylepšil pero S Pen. Přes Bluetooth s ním můžete třeba fotit selfíčka ** Telefonu narostla paměť, zvýšila se kapacita baterie, nově dostal i kapalinové chlazení ** Note 9 se neprofiluje jen jako pracovní nástroj, stejně velký důraz je kladen i na mobilní hry

Martin Chroust | 31