Zvládají prodejny operátorů předvánoční šílenství?

Po přečtení tohoto článku slovenské MobilManie, který žasne nad mnohahodinovými čekacími dobami v prodejnách místního T-Mobilu, jsem si včera raději přivstal. Vánoční dárky tradičně nechávám na poslední chvíli a potřeboval jsem koupit předplacenou kartu do Maximobilu, který pod vánočním stromkem najdou moji prarodiče (neříkejte jim to prosím).

Dorazil jsem do prodejny T-Mobilu na Slovákově ulici v Brně, což je téměř v centru města. Prodejna ale byla téměř prázdná. Způsobně jsem si vytáhl lísteček, pomalu si ani nestihl přečíst číslo a už jsem byl na řadě. Za minutu a půl bylo hotovo.

Když jsem před týdnem chtěl něco ověřit v prodejně Eurotelu v nákupním centru Olympia, vyžadovalo by to asi čtvrthodinové čekání, které jsem nakonec nepodstoupil. Čtvrthodina je ale myslím stále snesitelná doba a velké zácpy jsem neviděl ani v prodejnách Oskara Vodafonu.

Jaké jsou vaše zkušenosti s předvánočními nákupy v prodejnách českých mobilních operátorů? Měl jsem náhodou štěstí, nebo je v České republice všeobecně klid? Či snad všichni způsobně nakoupili dárky v předstihu? Anebo letos opravdu Vánoce nejsou, jak se své příbuzné a známé snaží přesvědčovat nejmenovaný kolega?

Diskuze (28) Další článek: Dnes u T-Mobilu končí Úklid kapes: pomozte vyhrát

Témata článku: Prodejny, Šílenství, Operátor, Prodej

Určitě si přečtěte