Zvýhodněný advent na O2 Active

Portál O2 Active přináší všem svým zákazníkům speciální adventní nabídku obsahových mobilních služeb.

Adventní kalendář a MMS přání

V průběhu předvánočního období mohou zákazníci každý den otevřít jedno pomyslné okénko adventního kalendáře O2 Active, kde naleznou tři různé mobilní obsahové služby za zvýhodněné ceny. Vybrat si mohou z nabídky her, uvítacích melodií, tapet, MMS obrázků či hrajících přání, témat a reálných nebo polyfonních vyzvánění. Na každý den bude připravena vždy nová nabídka služeb, která bude platná po dobu 24 hodin.

Pro objednání se stačí připojit na O2 Active, kde si mohou zákazníci prohlédnout nebo rovnou stáhnout do mobilu obsahové služby na daný den. Vybírat z nabídky adventního kalendáře je možno také prostřednictvím internetu na adrese vanoce.o2active.cz.

Od 1. 12. 2007 je také spuštěn nový portál plný nejrůznějších mobilních přání ať už k vánocům,narozeninám nebo třeba z lásky. Stačí si jen vybrat z nepřeberné nabídky, doplnit vlastní text a telefonní číslo příjemce, kterému má být přání doručeno a odeslat přes SMS jedinečný objednací kód. Přáníčka je možno zasílat na všechna mobilní telefonní čísla v ČR. Kompletní nabídka přání je k dispozici na webových stránkách prani.O2active.cz nebo přímo v telefonu na wap.O2active.cz v sekci Obrázky. Cena přání je 19,90 Kč.

Vánoční soutěž s O2 Active

Všichni, kteří si v prosinci a lednu zpestří svůj telefon obsahem z nabídky O2 Active, budou automaticky zařazeni do soutěže o hodnotné ceny. Účastníkem soutěže se stává každý uživatel mobilní sítě GSM společnosti Telefónica O2, který si objedná některý z následujícího mobilního obsahu O2 Active - java hra, tapety (flash, animované, statické), obrázky (MMS obrázky, MMS hrající přání, MMS přání, SMS obrázky, loga operátora, spořiče Nokia), video, šetříce pozadí, zvonění do mobilu (reálné, polyfonní, monofonní, video, zvuky a hlášky), témata.

Ceny, které mohou účastníci soutěže vyhrát jsou následující:

  • 1. výhra - Apple iPod Classic 80GB
  • 2. - 6. výhra - PC hra Piráti z Karibiku
  • 7. výhra - Postavička Willa z Pirátů z Karibiku
  • 8. - 10. výhra - Postavička Jacka Sparrow z Pirátů z Karibiku
  • 11. - 16. výhra - Postavička Elizabeth z Pirátů z Karibiku
  • 17. - 36. výhra - CD nebo DVD z aktuálních hitů Universal Music

Výhercem některé z výher této soutěže se stane ten účastník, který si objedná soutěžní mobilní obsah a bude z celkového počtu všech účastníku umístněn v určitém pořadí. Více informací k soutěži je k dispozici na O2active.cz.

To nejlepší z O2 Active

Od 25. 12. do 31. 1. se mohou zákazníci těšit na hitparádu toho nejlepšího z nabídky mobilního obsahu za rok 2007. Postupně budou na portále O2 Active představovány nejoblíbenější mobilní hry, témata, vyzvánění a mnoho dalšího. K dispozici budou také podrobné informace o daném produktu včetně přehledu mobilních telefonů, které dané obsahové služby podporují.

Témata článku: Operátoři, O2, Active

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3