Zvýhodněný advent na O2 Active

Zvýhodněný advent na O2 Active

Portál O2 Active přináší všem svým zákazníkům speciální adventní nabídku obsahových mobilních služeb.

Adventní kalendář a MMS přání

V průběhu předvánočního období mohou zákazníci každý den otevřít jedno pomyslné okénko adventního kalendáře O2 Active, kde naleznou tři různé mobilní obsahové služby za zvýhodněné ceny. Vybrat si mohou z nabídky her, uvítacích melodií, tapet, MMS obrázků či hrajících přání, témat a reálných nebo polyfonních vyzvánění. Na každý den bude připravena vždy nová nabídka služeb, která bude platná po dobu 24 hodin.

Pro objednání se stačí připojit na O2 Active, kde si mohou zákazníci prohlédnout nebo rovnou stáhnout do mobilu obsahové služby na daný den. Vybírat z nabídky adventního kalendáře je možno také prostřednictvím internetu na adrese vanoce.o2active.cz.

Od 1. 12. 2007 je také spuštěn nový portál plný nejrůznějších mobilních přání ať už k vánocům,narozeninám nebo třeba z lásky. Stačí si jen vybrat z nepřeberné nabídky, doplnit vlastní text a telefonní číslo příjemce, kterému má být přání doručeno a odeslat přes SMS jedinečný objednací kód. Přáníčka je možno zasílat na všechna mobilní telefonní čísla v ČR. Kompletní nabídka přání je k dispozici na webových stránkách prani.O2active.cz nebo přímo v telefonu na wap.O2active.cz v sekci Obrázky. Cena přání je 19,90 Kč.

Vánoční soutěž s O2 Active

Všichni, kteří si v prosinci a lednu zpestří svůj telefon obsahem z nabídky O2 Active, budou automaticky zařazeni do soutěže o hodnotné ceny. Účastníkem soutěže se stává každý uživatel mobilní sítě GSM společnosti Telefónica O2, který si objedná některý z následujícího mobilního obsahu O2 Active - java hra, tapety (flash, animované, statické), obrázky (MMS obrázky, MMS hrající přání, MMS přání, SMS obrázky, loga operátora, spořiče Nokia), video, šetříce pozadí, zvonění do mobilu (reálné, polyfonní, monofonní, video, zvuky a hlášky), témata.

Ceny, které mohou účastníci soutěže vyhrát jsou následující:

  • 1. výhra - Apple iPod Classic 80GB
  • 2. - 6. výhra - PC hra Piráti z Karibiku
  • 7. výhra - Postavička Willa z Pirátů z Karibiku
  • 8. - 10. výhra - Postavička Jacka Sparrow z Pirátů z Karibiku
  • 11. - 16. výhra - Postavička Elizabeth z Pirátů z Karibiku
  • 17. - 36. výhra - CD nebo DVD z aktuálních hitů Universal Music

Výhercem některé z výher této soutěže se stane ten účastník, který si objedná soutěžní mobilní obsah a bude z celkového počtu všech účastníku umístněn v určitém pořadí. Více informací k soutěži je k dispozici na O2active.cz.

To nejlepší z O2 Active

Od 25. 12. do 31. 1. se mohou zákazníci těšit na hitparádu toho nejlepšího z nabídky mobilního obsahu za rok 2007. Postupně budou na portále O2 Active představovány nejoblíbenější mobilní hry, témata, vyzvánění a mnoho dalšího. K dispozici budou také podrobné informace o daném produktu včetně přehledu mobilních telefonů, které dané obsahové služby podporují.

Témata článku: Operátoři, O2

Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení