Zvýhodněný advent na O2 Active

Portál O2 Active přináší všem svým zákazníkům speciální adventní nabídku obsahových mobilních služeb.

Adventní kalendář a MMS přání

V průběhu předvánočního období mohou zákazníci každý den otevřít jedno pomyslné okénko adventního kalendáře O2 Active, kde naleznou tři různé mobilní obsahové služby za zvýhodněné ceny. Vybrat si mohou z nabídky her, uvítacích melodií, tapet, MMS obrázků či hrajících přání, témat a reálných nebo polyfonních vyzvánění. Na každý den bude připravena vždy nová nabídka služeb, která bude platná po dobu 24 hodin.

Pro objednání se stačí připojit na O2 Active, kde si mohou zákazníci prohlédnout nebo rovnou stáhnout do mobilu obsahové služby na daný den. Vybírat z nabídky adventního kalendáře je možno také prostřednictvím internetu na adrese vanoce.o2active.cz.

Od 1. 12. 2007 je také spuštěn nový portál plný nejrůznějších mobilních přání ať už k vánocům,narozeninám nebo třeba z lásky. Stačí si jen vybrat z nepřeberné nabídky, doplnit vlastní text a telefonní číslo příjemce, kterému má být přání doručeno a odeslat přes SMS jedinečný objednací kód. Přáníčka je možno zasílat na všechna mobilní telefonní čísla v ČR. Kompletní nabídka přání je k dispozici na webových stránkách prani.O2active.cz nebo přímo v telefonu na wap.O2active.cz v sekci Obrázky. Cena přání je 19,90 Kč.

Vánoční soutěž s O2 Active

Všichni, kteří si v prosinci a lednu zpestří svůj telefon obsahem z nabídky O2 Active, budou automaticky zařazeni do soutěže o hodnotné ceny. Účastníkem soutěže se stává každý uživatel mobilní sítě GSM společnosti Telefónica O2, který si objedná některý z následujícího mobilního obsahu O2 Active - java hra, tapety (flash, animované, statické), obrázky (MMS obrázky, MMS hrající přání, MMS přání, SMS obrázky, loga operátora, spořiče Nokia), video, šetříce pozadí, zvonění do mobilu (reálné, polyfonní, monofonní, video, zvuky a hlášky), témata.

Ceny, které mohou účastníci soutěže vyhrát jsou následující:

  • 1. výhra - Apple iPod Classic 80GB
  • 2. - 6. výhra - PC hra Piráti z Karibiku
  • 7. výhra - Postavička Willa z Pirátů z Karibiku
  • 8. - 10. výhra - Postavička Jacka Sparrow z Pirátů z Karibiku
  • 11. - 16. výhra - Postavička Elizabeth z Pirátů z Karibiku
  • 17. - 36. výhra - CD nebo DVD z aktuálních hitů Universal Music

Výhercem některé z výher této soutěže se stane ten účastník, který si objedná soutěžní mobilní obsah a bude z celkového počtu všech účastníku umístněn v určitém pořadí. Více informací k soutěži je k dispozici na O2active.cz.

To nejlepší z O2 Active

Od 25. 12. do 31. 1. se mohou zákazníci těšit na hitparádu toho nejlepšího z nabídky mobilního obsahu za rok 2007. Postupně budou na portále O2 Active představovány nejoblíbenější mobilní hry, témata, vyzvánění a mnoho dalšího. K dispozici budou také podrobné informace o daném produktu včetně přehledu mobilních telefonů, které dané obsahové služby podporují.

Témata článku: Operátoři, O2, Active

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14