Cestovní pojištění pojišťovny Direct lze sjednat z mobilu

Cestovní pojištění pojišťovny Direct lze sjednat z mobilu

DIRECT Pojišťovna umožňuje sjednání cestovního pojištění prostřednictvím své aplikace pro chytré telefony SmartHELP, a to snadno i v den odjezdu. Jedná se o další inovaci mobilní aplikace, kterou loni v březnu DIRECT Pojišťovna představila jako první pojišťovna na českém trhu, a kterou si stáhlo již více než 4 000 uživatelů. Navíc díky optimalizovaným webovým stránkám, lze cestovní pojištění od DIRECT Pojišťovny nově sjednat i prostřednictvím jakéhokoliv telefonu s mobilním připojením na www.direct.cz/mobile. Přímo před cestou se mohou pojistit jak stávající zákazníci DIRECT Pojišťovny, tak klienti ostatních pojišťoven.

„Klienti, kteří si na poslední chvíli vzpomenou, že si neuzavřeli cestovní pojištění, se nemusí strachovat, že budou mít zkaženou dovolenou. V mobilní aplikaci DIRECT Pojišťovny nebo přes webové stránky, které jsme optimalizovali pro mobilní telefony a tablety, si cestovní pojištění sjednají jednoduše během pár minut třeba na letišti,“ říká Ondřej Vích, internet manažer DIRECT Pojišťovny. „Mobilní aplikace DIRECT Pojišťovny klientům vedle nové služby v podobě sjednání cestovního pojištění nabízí služby Asistence při autonehodě a Asistence na cestách a stává se tak univerzálním mobilním pomocníkem,“ dodává Ondřej Vích.

Před obdobím dovolených rozšířila DIRECT Pojišťovna nabídku možností, jak se pojistit na cesty do zahraničí. Vedle sjednání přes internet nebo telefon si mohou zájemci uzavřít cestovní pojištění také prostřednictvím:

  • aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android
  • mobilního telefonu na optimalizovaných webových stránkách www.direct.cz/mobile.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Výhodou je rychlost uzavření pojistky i v den odjezdu přímo z mobilního telefonu.

Aplikace SmartHELP pomáhá i účastníkům nehod

Aplikace pro chytré mobilní telefony SmartHELP nabízí pomoc při dopravní nehodě a na cestách do zahraničí jak klientům DIRECT Pojišťovny tak klientům ostatních pojišťoven. Obsahuje telefonní čísla na všechny české pojišťovny nabízející povinné ručení a uživatelé tak mohou v případě nehody využít nejen rady jak postupovat, ale rovnou zavolat svou asistenční službu. Aplikace je ke stažení na Google Play.

Cestovní pojištění s unikátními službami

Cestovní pojištění od DIRECT Pojišťovny si klienti mohou sjednat ve třech balíčcích MINI, OPTI a MAXI podle výše pojistných limitů. Unikátní součástí cestovního pojištění od DIRECT Pojišťovny je Cestování bez obav. Pokud dojde v době, kdy je klient chráněn cestovním pojištěním od DIRECTu k pojistné události na jeho pojištěném majetku, uhradí DIRECT Pojišťovna za klienta škodu do výše spoluúčasti na majetkovém pojištění. V případě, že nastanou nečekané komplikace při návratu, DIRECT Pojišťovna automaticky a bezplatně prodlouží pojištění léčebných výloh až o 7 dnů.Samozřejmostí je připojištění rizikových sportů SPORT PLUS nebo SPORT EXTREM.

Témata článku: Mobilní aplikace, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

S falešnou aplikací kryptoměnové směnárny kradli peníze a nabourávali se do e-mailů

S falešnou aplikací kryptoměnové směnárny kradli peníze a nabourávali se do e-mailů

** Bitcoin a jiné kryptoměny jsou na vzestupu ** Uživatelé kryptoměnových směnáren jsou oblíbeným cílem útočníků ** S falešnou aplikací vás okradou a nabourají e-mail u Gmailu

10.  11.  2017 | Miksa Martin | 3