:-) mojelogo ToolBar: nejjednodušší posílání textovek

Tvůrci serveru :-) mojelogo uvedli velmi zajímavý prográmek, který vám umožní posílat textovky na všechny operátory přímo z panelu nástrojů prohlížeče Internet Explorer. Pohodlné, rychlé, spolehlivé. Je zvláštní, že na to nikdo nepřišel už dřív.
:-) mojelogo ToolBar: nejjednodušší posílání textovek

Všechno, co musíte udělat, je stáhnout níže uvedený soubor, nainstalovat a vypnout a zapnout pohlížeč. V panelu nástrojů (nahoře) vám pak (kontextové menu) přibude možnost zapnout panel :-) moje logo.

Klepněte pro větší obrázek

V IE přibyl panel s možností odeslat logo a textovku.

A co tato utilitka umí? Do okénka zadáte číslo, na kterou chcete textovku poslat, a text. Tlačítko Odeslat textovku pošle přímo přes webovou bránu operátora, jde tedy o velmi spolehlivý způsob doručování; je to stejné, jako kdybyste poslali SMS přímo z webu operátora. S tím také souvisí omezení, např. u Paegasu nepošlete textovku častěji než jednou za dvě minuty. Výhodou je možnost připravit si adresář s nejčastěji používanými čísly; díky tomu je nemusíte pokaždé zadávat z hlavy.

Klepněte pro větší obrázek

Do adresáře si můžete přidat často používaná jména a čísla.

Kromě posílání textovek si můžete rovněž poslat logo z webu :-) mojelogo. Tato možnost ale není zdarma, je nutné se předplatit daný počet kreditů.

Utilitu :-) mojelogo ToolBar si můžete až do konce ledna stáhnout exkluzivně na MobilManii.

Poznámka: Textovky lze posílat jen na české operátory. Program byl testován ve Windows 95/98/ME/2000, ve Windows XP nicméně funguje rovněž.

 

Diskuze (133) Další článek: Zábava: nová Nokia 1914 jen za 5620 Kč!

Témata článku: Ostatní, Posílání, Text

Určitě si přečtěte