02.09.2003 Nokia Game 2003 se blíží

N-Gage Letošní ročník Nokia Game se blíží. Zatím není známo datum zahájení samotné hry, ale víme, od kdy se budeme moci zaregistrovat a co bude asi hlavní cenou.
Datum registrace je neuvěřitelně blízko - 12. září. Nokia jej zveřejnila při prezentaci nových telefonů...

Již čtvrtý rok se hráči v České republice budou moci zapojit do multimediálního dobrodružství, pořádané firmou Nokia pod názvem Nokia Game.

Start hry bude s největší pravděpodobností v listopadu tohoto roku. Zaregistrovat se však budeme moci již dříve - a to již na konci příštího týdne. Datum 12. září bylo zveřejněno při oficiální prezentaci nových modelů telefonů Nokia.

Nokia Game je při ní přímo spojována v souvislosti s telefonem N-Gage, kterému bude dělat promotion. Dá se tedy předpokládat, že tento telefon bude hlavní cenou v letošní hře.

Samotnou prezentaci Nokia najdete na internetu. Pokud si nebudete chtít poslechnout vše, doporučujeme najít v levém okně poslední položku (N-Gage) a kliknout na ní. Tím se dostanete k potřebným informacím. K přehrátí je potřeba mít nainstalovaný RealPlayer.

Oproti loňskému roku se tak registrace do Nokia Game uskuteční o více jak měsíc dříve. Před rokem byla možnost registrování omezena počtem jednoho milionu hráčů - Nokia tak chce pravděpodobně dát možnost registrace většímu množství lidí.

Jak to vidíte vy? Zúčastníte se letos?

Zdroj zprávy: http://www.nokia-game.com/

 

Diskuze (28) Další článek: RDC: Java Pohár přinese zajímavé ceny!

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29