02.09.2003 Nokia Game 2003 se blíží

N-Gage Letošní ročník Nokia Game se blíží. Zatím není známo datum zahájení samotné hry, ale víme, od kdy se budeme moci zaregistrovat a co bude asi hlavní cenou.
Datum registrace je neuvěřitelně blízko - 12. září. Nokia jej zveřejnila při prezentaci nových telefonů...

Již čtvrtý rok se hráči v České republice budou moci zapojit do multimediálního dobrodružství, pořádané firmou Nokia pod názvem Nokia Game.

Start hry bude s největší pravděpodobností v listopadu tohoto roku. Zaregistrovat se však budeme moci již dříve - a to již na konci příštího týdne. Datum 12. září bylo zveřejněno při oficiální prezentaci nových modelů telefonů Nokia.

Nokia Game je při ní přímo spojována v souvislosti s telefonem N-Gage, kterému bude dělat promotion. Dá se tedy předpokládat, že tento telefon bude hlavní cenou v letošní hře.

Samotnou prezentaci Nokia najdete na internetu. Pokud si nebudete chtít poslechnout vše, doporučujeme najít v levém okně poslední položku (N-Gage) a kliknout na ní. Tím se dostanete k potřebným informacím. K přehrátí je potřeba mít nainstalovaný RealPlayer.

Oproti loňskému roku se tak registrace do Nokia Game uskuteční o více jak měsíc dříve. Před rokem byla možnost registrování omezena počtem jednoho milionu hráčů - Nokia tak chce pravděpodobně dát možnost registrace většímu množství lidí.

Jak to vidíte vy? Zúčastníte se letos?

Zdroj zprávy: http://www.nokia-game.com/

 

Diskuze (28) Další článek: RDC: Java Pohár přinese zajímavé ceny!

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage

Určitě si přečtěte