05.11.2002 15:40 Vytvořte si vlastní hudbu, nebo se podívejte na YOM strýčka L.

Jak jste již jistě zaznamenali, dnes jsme dostali k dispozici poslední nástroj - Tuner - na vytváření vlastních skladeb.
Kdo je náš tajuplný strýček L.? Něco málo se o něm můžeme dozvědět z jeho YOM profilu.

Tuner

Poslední pomůckou, která je v našem kontrolním panelu, po přihlášení na stránkách hry, je Tuner.
Po chatu, YOM a Taggy je tedy tím posledním, co nm do hry ještě zbývalo.

Jeho použití je celkem jednoduché. Kliknutím do políčka udávající časovou pozici ve vaší skladbě se vám ozve melodie nebo rytmus. Kliknutí můžete několikrát opakovat a měnit tak zabarvení nebo rytmus.

Zvuků ze použít i několik najednou a dávat tak dohromady výslednou skladbu. Myslím, že použití dále není potřeba komentovat - dejme se s chutí do toho!

Opět nechybí možnost uložení a opětovného nahrátí vytvořené práce.

Na oficiální stránce se k tomuto nástroji lze dočíst následující:


Nalaď!
Co by byl svět hudby bez pomůcky k vytváření Melodií? Rádi bychom ti představili: Tuner.

Tuner je dosažitelný přes centrální stránku Game a čeká na tebe, až si sním budeš hrát. Ta samá story jako u Taggy: Tuner je tu, ale hra ještě nezačala. Ale přesně jako Tags ti Melodie dávají skvělou příležitost pohrát si s tvou osobností v Game.

Práce s Taggy je víceméně velmi návodná, ale přesto zde je doprovodné vysvětlení. V období, než hra začne, budeš moci ukládat Melodie, které jsi vytvořil, na svůj hard disk pro pozdější použití.

Hraj si s tím – nauč se výrazy kláves a skryté možnosti tohoto fascinujícího zařízení. Ujisti se, že jsi schopný smést konkurenty, jakmile budete na palubě.

5. listopadu 2002

Strýček L.

Kdo je ten tajemný muž? Víme o něm aspoň něco?
Stejně jako každý jiný hráč nám strýček připravil svůj profil. V této chvíli je jen "anglicky", připravujeme však pro vás jeho překlad.


LUNCLE má také YOM
Už máš svůj YOM? Já ano. Myslím, že to opravdu pomůže k tomu, aby se hráči spolu seznámili. Podívej se na můj YOM na www.NokiaGame.com/yom/luncle .

Sám musíš zjistit, jak budeš potřebovat brát moje osobní informace vážně. Koneckonců, já si můžu se svojí identitou taky hrát....

Takže jak se ti zatím daří? Jsi plný napětí? Myslím, že bys měl! A prosím tě, neboj se, jestli se ti zatím nepovedlo dostat Chat a Taggy pod stoprocentní kontrolu. Budou důležité, teprve až skutečná hra začne. Takže žádný stres.

Tvůj Uncle L .

4. listopad 2002


 

Diskuze (6) Další článek: Prodává Eurotel Nokii 7650 skutečně za deset tisíc?

Určitě si přečtěte