07.11.2002 08:40 Konec registrace do hry

Jak informují oficiální stránky hry, možnost registrace je ukončena!
Ačkoliv bylo avizováno, že se hráči budou moci registrovat až do konce hry, podmínky se změnily. Do hry se přihlásil již celý milion hráčů...

Všechny další zájemce o hru tato zpráva asi nepotěšila. Je ale asi celkem jasné, že omezení dkteré hra má je dáno technickými prostředky (přístup na servery, databáze...).

Pokud chcete hrát, existuje však ještě jedno řešení - zkuste najít někoho, kdo se sice zaregistroval, ale hry se nezůčastní. V úpravě profilu (po přihlášení) si pak můžete změnit všechny důležité údaje, abyste do hry byli zapojeni vy.

Pro všechny zapojené do hry - pozor! 1.000.000 hráčů to bude letos opravdu silná konkurence!


Nokia Game 2002 je plně obsazena
Děkujeme TI!
Nokia Game má 1 milión hráčů.

Vzhledem k ohromnému zájmu a počtu hráčů již není možné se do hry Nokia Game zaregistrovat. Hra byla vytvořena, aby ji hrál maximálně 1 milión hráčů a právě dnes se milióntý hráč zaregistroval a vytvořil tím dosavadní rekord Nokia Game.

S těmito rekordními počty Nokia Game 2002 dokazuje, že spojování lidí je realita a funguje v praxi. To znamená, že Hra začne 11. listopadu s plným počtem hráčů! Milión fanatických hráčů simultánně vstoupí do arény, kde se setkají s přátely, spojenci a soupeři. Během 18 dnů budou přilepeni k obrazovkám, nervózně pokukovat po mobilních telefonech, čekajíc na další vodítka, která budou potřebovat k tomu, aby mohli pokračovat ve hře a mít šanci vyhrát jednu z Nokií 3650.

Můžeš nám zanechat tvojí emailovou adresu a preferovaný jazyk na www.NokiaGame.com. Když to uděláš, umožníš nám, abychom tě informovali o budoucích iniciativách Nokia Game.

6. listopadu 2002

(Díky za upozornění o zprávě Ivomirovi a Miiichalovi)

Diskuze (13) Další článek: Nokia: Prohlížejte si fotky z mobilu na vaší televizi

Témata článku: Hry, Konec, Registrace

Určitě si přečtěte