10 nej aplikací pro práci z domova

Pokud i vás postihla nutnost pracovat z domova, máme pro vás 10 nej aplikací, které vám ji usnadní. Slouží ke komunikaci s kolegy, ke spolupráci na projektech, ale i k udržení zdravého těla a ducha. Dokonce pomohou i s vařením v úřípadě, že se zásoby surovin začínají tenčit.

Slack (Android/iOS, zdarma)

Klepněte pro větší obrázek

Aplikace poskytuje týmovou komunikaci a spolupráci na jednom místě v maximálně přehledném rozhraní. Po založení týmu jednoduše vytvoříte témata, která potřebujete řešit a již je můžete dále rozvádět. Funguje zde označování, takže každá zmínka přijde tomu uživateli, kterému má, přítomno je i sdílení a editování dokumentů, stejně jako jejich kolaborace s ostatními. Nechybí ani integrace služeb, jako jsou Disk Google, Twitter, Zendesk a další, vyhledávání s automatickým indexováním a také skupinové hovory.

Diskuze (1) Další článek: Překvapení! Kód iOS 14 odhalil, že iPhone 9 bude mít i větší variantu

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Obchod s aplikacemi, Google Play, iOS, AppStore, Twitter, Slack, Domov, Dokument, Workout, Nutnost, Dropbox, Integrace, Runtastic, Adidas


Určitě si přečtěte

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

RECENZE: TCL 10 Pro – opravdová radost pohledět

** Prim zde hraje vzhled a displej, na obojí radost pohledět ** Dobrá je výdrž baterie, potěší reverzní dobíjení, infraport je bonus ** Zklamáním je fotoaparát, foto i video umí být skvělé i špatné

Jakub Vrbacký | 31

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107