10 tipů na příslušenství a nositelnosti [redaktoři radí]

Praktické, legrační, parádivé i zábavné. Takové může být příslušenství k mobilům. A k nákupu postačí někdy i pár stokorun.
10 tipů na příslušenství a nositelnosti [redaktoři radí]

Něco pro zapomnětlivé: Prestigio MultiKey

Aktuální cena: 499 Kč

Praktický přívěšek ocení každý, kdo je trochu zapomnětlivý a občas se mu stane, že z domu odejde bez klíčů nebo dokladů. Prestigio MultiKey můžete pověsit na klíče, vložit do peněženky nebo k jiným cennostem, které nechcete ztratit nebo zapomenout. Příslušenství se ovládá pomocí stejnojmenné aplikace a je určeno pro smartphony a tablety s Androidem od verze 4.3 a s podporou Bluetooth 4.0.

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Přívěšek na klíče zapípá, když se od svých cenností vzdálíte

Klíčenka Prestigio MultiKey zvukem upozorní, když se vzdálí mimo dosah spárovaného zařízení, umožňuje obousměrné hledání (tzn. ze smartphonu najdete přes aplikaci klíčenku, z klíčenky si můžete prozvonit smartphone), obsahuje funkci vzdálené spouště fotoaparátu, vestavěnou svítilnu a slouží k základním notifikacím pomocí pípnutí a diody. Klíčenku Prestigio MultiKey seženete v černé nebo bílé barvě.

Témata článku: Nákup a ceny, Chytré náramky, Příslušenství, Nositelnosti, Reda, Elektrický proud, Jednotlivý produkt, Ovládající příslušenství, Bondovka, Vestavěný senzor, Snadné párování, Externí akumulátor, Tip, Přesný typ, Chytrý čudlík, Zabudovaný mikrofon, Uzavřená platforma, Spárované zařízení, Rychlé vytáčení, Služební cesta, Pracovní stůl, Redakční rozhodnutí, Typ telefonu

Určitě si přečtěte

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

Fitbit Ionic: chytřejší náramek v hodinkovém provedení [recenze]

** Hodinky mají svůj platební systém, v ČR jim ale zatím chybí podpora ** Jejich velkou předností je baterie, která je v chodu udrží i celý týden

Dnes | Měchura Milan | 1

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6