10.11.2001 18:20 Nevidíte instrukce na herních stránkách? Pomozte nám najít řešení.

Přestože většina problémů kolem Nokia Game byla vyřešena, stále občas čteme v našich diskuzích, že někteří hráči mají problémy s načítáním textových částí na herních stránkách. Samotná shockwavová hra se jim načte bez problému a dá se odehrát, problém je ale s texty v levé polovině stránky. Jde především o návody a stručné informace o hře. Máte takové problémy i vy? Zkusme v naší diskuzi společně najít příčinu a případná řešení.

Byli bychom velice rádi, pokud byste se podělili v naší diskuzi o problémy pouze s těmito textovými částmi, připadně jimými výpadky na herních stránkách. Problémy se hrami samotnými se probíraly jinde a Nokia Game je k dnešnímu dni opravila.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají zmiňované problémy, napište nám prosím jejich popis a nezapomeňte připsat na jakém počítači tyto problémy máte. To znamená, že nás zajímají především: typ operačního systému a jeho jazyková mutace (Windows 98, ME, 2000, NT, XP, ...), typ vašeho prohlížeče včetně čísla verze (Internet Explorer, Netscape Navigator, ...) a další informace, které by nám mohly pomoci.

Pokud jste se s těmito problémy setkali a podařilo se vám je vyřešit, napište nám jak. Může to pomoci ostatním hráčům. Děkujeme.

Diskuze (17) Další článek: Stříbrný fešák – Panasonic GD 76

Témata článku: Instrukce, Jazyková mutace, Řešení

Určitě si přečtěte