12.10.2001 08:48 Rozhovor s manažerem Nokie na téma letošní Nokiagame

Na serveru Mobilmania.cz dnes vyšel u příležitosti představení nového telefonu Nokia 5510, který bude také hlavní cenou letošní Nokia Game, krátký rozhovor s Petrem Hoškem (marketingový manažer česke Nokie) a pár otázek padlo i na téma letošní Nokia Game. Tyto otázky a následné odpovědi vám nyní předkládáme.

Nemůžete prozradit něco více k letošnímu příběhu hry? Bude nějak navazovat na loňský?
Myslím si, že by byla škoda, kdybych o tom mluvil už nyní. Nokia Game ale bude zcela jistě přitažlivější než loni. Tehdy jsme den po dni, úkol po úkolu vyřazovali hráče, kteří daný úkol nesplnili nebo se nestihli přihlásit na požadovanou stránku v termínu. Letos bude hra jednodušší a do finále by měla dojít většina hráčů. Během hry budou hráči získávat body a ti nejlepší s nejvyšším bodovým ziskem získají výhry. Doporučuji všem, aby se do hry včas přihlásili, protože letošní ročník bude opravdu dobrý.

Budou letos ceny pro všechny země různé jako loni, nebo naopak stejné?
Hlavní cena bude ve všech zemích stejná - je jí zhruba padesát mobilů Nokia 5510 pro každou zemi, v níž se bude hra pořádat. Tím dokazujeme, že Nokia 5510 skutečně stihne předvánoční trh, Nokia Game totiž končí koncem listopadu a ceny se budou rozdávat záhy. Další výherci dostanou celou řadu lokálních cen, které se můžou v různých zemích překrývat. Půjde o různá trička a podobné dárky a bude jich okolo dvou set.

Jak se Nokia staví k neoficiálním stránkám, které v průběhy hry jistě vzniknou po celém světě?
Vítáme je a jenom nás to utvrzuje v tom, že o Nokia Game je zájem ze strany hráčů po celé Evropě. Ne náhodou má oficiální stránka hry svůj oficiální chat, který slouží k uspokojení potřeb hráčů, kteří potřebují sdělovat svoje zkušenosti a názory ostatním. Neoficiání stránky jsou důkazem, že Nokia Game žije a že spojuje lidi všech věkových kategorií. Znám případy z loňska, kdy patnáctiletí výrostci radili šedesátiletým důchodcům, jak splnit některý úkol.

Váš názor Další článek: Oskar si bude ověřovat GPRS na lidech

Témata článku: Nokia, Nokia 5510, Man, Manažer, Téma, Let

Určitě si přečtěte