12.11.2001 20:20 Co se dá dělat s vaším autobusem? Návod k použití!

Tak jsem na herních stránkách nokiagaem.com/thebus. Co s tím? Máme se snažit ovládat autobus? Co se vše dá najít a použít?
Zkusíme vám popsat, co vše jsme našli v našem autobusu...

Pokud to vezmeme hezky zleva doprava, dá se v autě kliknout na tyto položky:

Teplota - prý na palubě stoupá, mohlo by to znamenat lecos (normáně se ale přeci měří teplota chladící vody), snad to bude některé z překvapení, nebo součást dokumentace.

Otáčkoměr - kupodivu funkční, udržuje konstantní otáčky, během přeřazování se mění údaj tak jak má.

Brzdová kapalina - záhadně mizí při kliknutí na obrázek. Že by měl autobus problémy s bržděním? Raději nejezděte moc rychle...

Převodovka (řadicí páka) - zatím jediná funkční vìc. Kliknutím na její přední část zařadíte vyšší stupeň, na kliknutím na část blíže k sobě na nižší. Rozsah je 1-9, a neutrál (P) - asi parkovací poloha.

Telefon 5510 - první bodový zisk. Po kliknutí na slibnou výhru letošní Nokia Game byste mìli získat nějaký ten bodík (95 Energy, 95 Data, 95 Waves a 95 Silicon). Otázkou je, zda toho využít již teď zpočátku jízdy, nebo to zkusit později... Kliknou prý lze jen jednou!

Zelené a červené tlačítko s nápisem "nedotýkat se (do not touch)" - k čemu mohou být? A proč je jedno zelené a druhé červené? Snad to někdo zkusí, nebo to ukáže prúběh hry... (tak opravdu nemačkejte - nebudou vám chodit maily ani SMS do pátku...)

Technická dokumentace - ve schránce. Jedná se o jakýsi obrázek pyramidy popsaný záhadným písmem. To asi teď číst ještč neumíme, nebo ano?

Dvířka od schránky - kliknutím je zavřete, ale asi už neotevřete (zkuste "aktualizovat" pomocí F5 a máte je zase otevřeny).

Přehlédli jsme něco? Našli jste něco dalšího? Tak sem s tím!

Diskuze (35) Další článek: 12.11.2001 20:00 Právě se otevírají stránky Nokiagame.com/THEBUS

Témata článku: Návody, Návod, Použití, Autobus, Auto

Určitě si přečtěte