12.11.2001 20:20 Co se dá dělat s vaším autobusem? Návod k použití!

Tak jsem na herních stránkách nokiagaem.com/thebus. Co s tím? Máme se snažit ovládat autobus? Co se vše dá najít a použít?
Zkusíme vám popsat, co vše jsme našli v našem autobusu...

Pokud to vezmeme hezky zleva doprava, dá se v autě kliknout na tyto položky:

Teplota - prý na palubě stoupá, mohlo by to znamenat lecos (normáně se ale přeci měří teplota chladící vody), snad to bude některé z překvapení, nebo součást dokumentace.

Otáčkoměr - kupodivu funkční, udržuje konstantní otáčky, během přeřazování se mění údaj tak jak má.

Brzdová kapalina - záhadně mizí při kliknutí na obrázek. Že by měl autobus problémy s bržděním? Raději nejezděte moc rychle...

Převodovka (řadicí páka) - zatím jediná funkční vìc. Kliknutím na její přední část zařadíte vyšší stupeň, na kliknutím na část blíže k sobě na nižší. Rozsah je 1-9, a neutrál (P) - asi parkovací poloha.

Telefon 5510 - první bodový zisk. Po kliknutí na slibnou výhru letošní Nokia Game byste mìli získat nějaký ten bodík (95 Energy, 95 Data, 95 Waves a 95 Silicon). Otázkou je, zda toho využít již teď zpočátku jízdy, nebo to zkusit později... Kliknou prý lze jen jednou!

Zelené a červené tlačítko s nápisem "nedotýkat se (do not touch)" - k čemu mohou být? A proč je jedno zelené a druhé červené? Snad to někdo zkusí, nebo to ukáže prúběh hry... (tak opravdu nemačkejte - nebudou vám chodit maily ani SMS do pátku...)

Technická dokumentace - ve schránce. Jedná se o jakýsi obrázek pyramidy popsaný záhadným písmem. To asi teď číst ještč neumíme, nebo ano?

Dvířka od schránky - kliknutím je zavřete, ale asi už neotevřete (zkuste "aktualizovat" pomocí F5 a máte je zase otevřeny).

Přehlédli jsme něco? Našli jste něco dalšího? Tak sem s tím!

Diskuze (35) Další článek: 12.11.2001 20:00 Právě se otevírají stránky Nokiagame.com/THEBUS

Témata článku: Návody, Auto, Návod, Použití, Autobus


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80