12.11.2002 21:12 VAROVÁNÍ! Varování před virem - ceny aktiv se mění každým okamžikem

Obrovské herní kostky hozené hudební skupinou Idlewild dnes rozhodly o prvních výrazných změnách na burze v hudebním světě Nokia Game. Vylétly cany vašich aktiv do závratných výšek, nebo se naopak propadly? Prodali jste je raději hned, nebo čekáte na vhodný okamžik a získáváte zkušenosti? Dnešní ceny na burze mohly některým hráčům získat stovky tisíc famů.
Panikař prosím, vypni počítač, vypni CD přehrávač, vytáhni ze zdi všechny přístroje – celým světem hudby se šíří virus!

Všichni si dovedou představit, že takto agresívní virus je pro svět hudby katastrofou nadpozemských rozměrů. Skladatelé a Producenti vidí, jak roky práce mizí do nenávratna. Nová vydání jsou odložena – za prvé proto, že nejsou žádné nové písně a za druhé proto, že Hudební vydavatelství se starají o jiné věci: Alma Ata musí ochránit nesmírně cenný téměř sto let starý archív. Režisérům videoklipů bylo řečeno, že se na chvíli mají zabývat něčím jiným (například pořádně si zkontrolovat vybavení). Studia nebudou po nějaký čas schopná nahrávat. Perlička: i jeden z My Brothers od Mo-Fi My Bros byl v nemocnici: pracoval ve studiu, poslouchal složené stopy, když virus náhle udeřil.

Je to červí virus, napadá hudební složky, náhodně upravuje noty a muzika se tak nedá poslouchat – existují zprávy o zdravých lidech odvezených do blázince. Šíří se všemi možnými (i nemožnými) cestami: samozřejmě digitálními složkami, ale také přes CD a pásky a možná i rádiovými vlnami, přičemž nakazí vše, co má v cestě. Dej si pozor.

Přestože Média o viru pořád píší, nikdo se o to nestará. Čtenáři mají na starosti něco jiného, potí se za počítači. Musenews je dokonce považován za možného šiřitele nákazy. To samé o PR agenturách: bez ohledu na to, co říkají, aby zmírnili šok, nikdo je neposlouchá.

IT společnosti musí přijít s řešením (Shine přichází s přenosným detekčním zařízení, které ‘cítí‘ červa) a zase jednou dokázat svou důležitost. Ale průměrná doba čekání na helpdesk je 3 hodiny. To vytváří velmi výnosné prostředí pro Telekomunikace. A jako vždy v časech stresu Mentální kouč ukáže svou pravou hodnotu. Manažeři musí všude zamluvit živá představení – tak hodně unplugged, jak je to jen možné, takže Haynes Talent je jako ryba ve vodě.

Právní poradci si brousí zuby na nadcházející procesy, jakmile budou pachatelé nalezeni.
Diskuze (20) Další článek: 12.11.2002 21:10 Házení obřími kostkami dnes v Montpellieru

Témata článku: Okamžik, Vir, Akt


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39