12.2.2001 Nokia Game pokračuje

Dnes přišel finalistům Nokia Game 2001 mail oznamující další pokračování hry. Ta se bude odehrávat v termínu 18. - 20. února, tedy již od pondělí příštího týdne.
Úplný text rozeslaného e-mailu naleznete v tomto článku.

Milý finalisto Nokia Game

Děkujeme za Tvůj skvělý výkon při dobrodružství Nokia Game 2001. Alpha dokázala porazit Tragamin a osvobodila Tón. Bohužel, během posledních dvou měsíců vytvořil Tragamin nový hříšný plán na znovupolapení Tónu a znovupřevzetí vlády nad budoucím vývojem her. Potřebujeme Tvoji pomoc!

Chtìli bychom Tě pozvat k účasti na dalším dobrodružstvím, které je určeno výhradně pro finalisty Nokia Game 2001. Toto on-line dobrodružství (dostupné pouze přes web a e-mail) se uskuteční 18, 19 a 20 února a my doufáme, že máš čas se k nám připojit.

Během dobrodružství nebudeš mít žádnou podporu od vedoucího hry, ale budeš mít dostatek informací dostupných on-line nebo prostřednictvím e-mailù. V následujících dnech se dozvíš další podrobnosti.

Profil, který jsi používal během Nokia Game 2001 ti bude znovu dostupný. Použij tento profil pro přístup k nové stránce My Game Page, která je již dostupná. Pokud potřebuješ, můžeš, si profil upravit, a pokud jsi zapomněl, tvùj aktuální profil je:

Číslo mobilního telefon:  420*********
Kód pro Hru Nokia:   ******

Hodně radosti!

Centrum Nokia Game

Diskuze (6) Další článek: Nokia Game pokračuje do druhého finále

Témata článku: Nokia

Určitě si přečtěte