13.11.2001 00:20 V autobuse vás čekají otázky, jak odpovíte?

Jsem teď na benzínové stanici někde ve Francii. Právě jsem zastavila, abych si na pár minut odpočinula a koupila si něco k jídlu. Když jsem se vrátila, polovina autobusu byla prázdná. Zůstalo tu jen dvanáct z dvaceti lidí! Osm z nich bylo asi vzhůru, když ti pitomí Tragaminovci vysílali v rádiu! Co teď? Pomozte mi prosím najít odpovědi moje otázky. Můžeme tak získat 80 Elementů za každou strategicky správnou odpověď (podivejte se na poznámkový blok znovu zítra ráno, najdete zde správné odpovědi). Své odpovědi odešlete ještě dnes nejpozději 23:59.
Jak se rozhodnete? Které odpovědi vám přinesou body? Co si myslíte? Necháte se odradit rozhlasovým vysíláním z rádia v autobuse?
Otázka 1 (80 Data)
Co bude nejlepší udělat nejdříve?
Klepněte pro větší obrázek A. Zeptat se zbylých dvanácti, kterým směrem odešli.
Klepněte pro větší obrázek B. Počkat 5 minut, možná jen hledají toaletu.
Klepněte pro větší obrázek C. Zamknout autobus, aby nikdo další nemohl taky utéct.
Klepněte pro větší obrázek D. Rozbít rádio, než Tragamin odvysílá nějakou další zprávu.
Klepněte pro větší obrázek

Otázka 2 (80 Data)
Měla bych použít Tón, abych je přivolala zpět?

Klepněte pro větší obrázek A: Ano, vezmi s sebou zbytek skupiny, až budeš hledat ztracené členy. Tón může být slyšitelný, když se obě skupiny k sobě přiblíží.
Klepněte pro větší obrázek B. Ano, vezmi s sebou na hledání kostku ze zpětného zrcátka. Tón by se mohl chtít do této kostky vrátit.
Klepněte pro větší obrázek C. Ne, nepoužívej Tón. Udržuj ho v co největší tichosti, protože stráže Tragaminu mohou být blízko.
Klepněte pro větší obrázek D. Ne, když je Tón rozdělený, velmi rychle slábne. Nelze jej použít.
Klepněte pro větší obrázek
Otázka 3 (80 Waves)
Jaká je nejlepší strategie hledání?
Klepněte pro větší obrázek A. Ukryj autobus v lese. Zamkni jej. Začni hledat tak, že se budeš ptát lidí, zda neviděli členy skupiny.
Klepněte pro větší obrázek B. Počkej pár minut. Mohli by se vrátit. Pokud ne, vezmi zbylých dvanáct členů s sebou a začněte hledat.
Klepněte pro větší obrázek C. Otoč autobus a jeď zpět opačným směrem. Skupina se bude snažit dostat zpět do Tragaminu, takže půjdou tudy.
Klepněte pro větší obrázek D. Začni okamžitě hledat. Ukryj a zamkni autobus. Požádej nějaké lidi, aby se k tobě připojili a s hledáním ti pomohli.
Klepněte pro větší obrázek
Otázka 4 (80 Waves)
Našich osm utečenců se zdá být ovlivněno Tragaminem. Představme si, že jsem jedním z nich a skutečně chci, aby mě lidé té šílené společnosti našli. Kam bych šla?
Klepněte pro větší obrázek A: Skryla bych se před tebou (Alphou) a před ostatními lidmi (komu můžeš věřit?) a našla dobrý úkryt na benzínové stanici (snad má Tragamin citlivé mikrofony, aby nás našel).
Klepněte pro větší obrázek B. Šla bych zpět středem cesty, po které jsme přijeli. Je velká šance, že Tragamin je nám v patách.
Klepněte pro větší obrázek C. Oddělila bych se od skupiny a šla rovnou do lesa, kde ty mě nenajdeš, ale Tragamin ano.
Klepněte pro větší obrázek D. Oddělila bych se od skupiny a šla dál tím směrem, kterým jsem jeli. Tím směrem mě hledat nebudeš.
Klepněte pro větší obrázek
Otázka 5 (80 Energy)
Teď mě napadla zajímavá myšlenka: proč prostě nenechám těch osm lidí tady? Pokud přivedu Genevě dvanáct, bude to stačit. Jaké by to mělo následky? Jaký z následujících scénářů je ten správný?
Klepněte pro větší obrázek A. Tón je nepoužitelný, pokud se rozdělí. Je nyní ve dvaceti lidech. Velmi brzy se vytratí a už nikdo nezažije nikdy radost ze hry.
Klepněte pro větší obrázek B. Tón se vytratí, pokud bude dlouho rozdělen. V budoucnu již nebudou hry zábavné. Všech jedenadvacet částí Tónu musíme udržet pohromadě.
Klepněte pro větší obrázek C. Společnost Tragamin získá polovinu Tónu. Použijí jej k znovunabytí své monopolní pozice v kostkařském průmyslu (i když jejich kostky budou mít již jen poloviční sílu).
Klepněte pro větší obrázek D. Ti nejživější členové skupiny (ti co utekli) přijdou za zbylými členy týmu, kteří se k nim připojí a utečou všichni.
Klepněte pro větší obrázek

Otázka 6 (80 Energy)
Tragamin v dnešních novinách nechal otisknout inzerát. Viděla jsem jej na stojanu na benzínce. Očividně teď mají mou fotografii a vědí, kdo jsem. Tím je mé hledání ještě obtížnější. Jak, kdy a kde získali tuhle mou fotografii?

Klepněte pro větší obrázek A. Musí to být z některé z jejich skrytých kamer v jejich soukromém lese. Odhaduji, že někdy během našeho útěku.
Klepněte pro větší obrázek B. Vyfotili mě minulý pátek, když jsem lezla do jejich budovy oknem v šestém patře. Je to z jedné ze skrytých kamer, které jsem tam viděla.
Klepněte pro větší obrázek C. Je to snímek z jejich záznamů z Totally Board. Tam jsem měla na sobě sportovní bundu. Pamatuju si, že na těch dodávkách byly připevněné kamery.
Klepněte pro větší obrázek D. Je to snímek, který získali ve stanici metra. Je to asi z velké vzdálenosti. Je to když jsem otevřela dveře, abych se setkala s Genevou.
Klepněte pro větší obrázek
Otázka 7 (80 Silicon)
Ptát se lidí, zda neviděli Skupinu, je nebezpečné. Ale pokud bych to musela udělat, jaký by byl nejlepší dotaz?
Klepněte pro větší obrázek A. Neviděli jste 8 skejťáků, kteří by se drželi u sebe?
Klepněte pro větší obrázek B. Neviděli jste skupinu osmi lidí, kteří by byli úplně sticha a byli celí bledí?
Klepněte pro větší obrázek C. Hledám skupinu osmi mladých lidí, kteří vydávají divný zvuk.
Klepněte pro větší obrázek D. Hledám 8 mladých lidí, kteří jsou úplně bledí a vyzařují modrou auru.
Klepněte pro větší obrázek
Otázka 8 (80 Silicon)
Řekněme, že Tragamin najde osm členů skupiny. Kam budou mít pak namířeno?
Klepněte pro větší obrázek A. Nejprve těch osm členů skupiny někam ukryjí. Vzali by je zpět do nejbližší pobočky a znovu je zamkli.
Klepněte pro větší obrázek B. Vědí, že musí získat celou skupinu. Tragamin použije osmičlennou část skupiny k tomu, aby získali i ostatní členy.
Klepněte pro větší obrázek C. Zkontaktují Genevu a zkusí vyjednávat o výkupném.
Klepněte pro větší obrázek D. Vezmou je zpět do hlavní budovy a donutí Alphu vrátit se tam.
Diskuze (38) Další článek: 13.11.2001 00:20 "Top 30" rozšířeno a více zabezpečeno

Témata článku: Auto, Autobus


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136