13.11.2002 20:20 Pomozte týmu inženýrů a získejte snadno Famy navíc!

Poslední dny se řada hráčů ptala, kde je avizovaná možnost hrát hry a získávat nějaké Famy navíc. Dnes nám Nokia Game představila hru první, kterou musíte odehrát a výsledky odeslat do pátku 15.11. do 12:00. Pusťte se do toho! Hra vycházi z logiky známé hry piškvorky. Jen tentokrát hrajeme i v třetím rozměru. to znamená, že "kameny" se neumisťují jen v ploše, ale také na sebe. Ať vám přeje štěstí.

Ahoj,
 
Líbí se ti ve světě hudby? Cítíš, jak se ti adrenalin prohání žilami?

Dnes pro tebe mám malý, ale důležitý úkol: LINE UP. Budeš pomáhat týmu inženýrů světa hudby se zdokonalením mobilní sítě tak, aby mohli všichni používat Multimedia Messaging Service – službu multimediálních zpráv. 

Čím lépe se ti to povede, tím více Famů získáš. Další Famy do tvé Peněženky Famů k utrácení za Aktiva! Klikni na tlačítko GAME ve vrchní části centrální stránky hry a spusť LINE UP. Tuto hru můžeš hrát pouze do 12:00 CET v pátek 15. listopadu. Nezapomeň poslat svoje nejvyšší skóre před tímto termínem! 

Už jsi získal nějakou nezbytnou zkušenost? Kontroluj si svoje portfolio pravidelně. Tvoje portfolio ti dává nejlepší přehled o tom, co se děje s 3.000.000 Famů, které jsem ti dal…. Celková hodnota Aktiv je celková hodnota Aktiv, která vlastníš – tato hodnota se mění každých 15 minut. Celkem Peněženka Famů je velikost hotovosti, kterou máš u sebe, abys nakupoval Aktiva a hradil cestovní výdaje. Jakmile prodáš Aktivum, hodnota tohoto Aktiva bude převedena do tvé Peněženky.

Celkové skóre Famů je to, o co se jedná – abys úspěšně ukončil svojí misi, budeš potřebovat tolik Famů, kolik je jen možné.

Teď…. Hraj LINE UP! 

Ahoj, Strýček L.

Diskuze (36) Další článek: Oskar zvýšil tržby, ale noví zákazníci přibývají velmi pomalu

Určitě si přečtěte