13.2.2001 12:40 Kontakt od Alphy

Dnešní den mohli finalisté Nokia Game 2001 najít ve své elektronické poště mail. Tentokrát od Alphy - průvodkyně podzimním dobrodružstvím. Jeho obsah najdete v tomto článku.

Milý příteli

Již jsi to slyšel? Tragamin znovu chystá zlo! A já potřebuji Tvou pomoc.

Minulý týden učinil Tragamin nìkolik prohlášení o novém produktu, kterým hodlá zaplavit trh - o novém mobilním telefonu E-leph 2002. Asi jsi o něm také už zaslechl, ale já si myslím, že E-leph je pouhý telefon bez TÓNu. To musí být nějako součástí plánu znovu zajmout Tón a znovu řídit budoucnost her.

Součástí uvedení E-lephu na trh je turnaj her, o kterém se neustále hovoří ve zprávách na webových stránkách Tragaminu (www.tragamin.com).

Jak mi můžeš pomoci? Chci, abys v tomto turnaji zvítězil - vsadím se, že o vítězi turnaje se bude hodně hovořit a psát a já chci, abys této popularity využil k varování celého světa před záměry Tragaminu s E-lephem.

Věřím, že mi můžeš pomoci - pokud se dozvím cokoli nového, dám Ti vědět.

Alpha

Diskuze (13) Další článek: Český Telecom: liberalizace jen pro vyvolené?!

Témata článku: Kontakt


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 55

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113