14.11.2001 14:20 Další "autobusový" úkol dnešního dne

Alpha a její autobus směřuje dále. Jedeme pořád jižně do Itálie - Parma, Ferrana, Bologna. Kam vlastně jedem? Informace zahraničních stránek spekulují, že cílem by měla být přímořská oblast, ale - nenecháme se překvapit?

Pokud se podíváte do autobusu, na první pohled yjistíte, že se tam objevili noviny. Pokud na ně kliknete dostanete dnešní úkol:

Tento e-mail je můj protiútok proti Tragaminu. Nejprve si e-mail přečtěte (text nelze měnit) a poté se rozhodněte, zda chcete ovlivnit veřejné mínění. Zašlete tuto zprávu na čtyři existující e-mailové adresy a získáte bonus 125 Vln, 125 Energie, 125 Silikonu a 125 Dat. Tímto způsobem můžeme rychle rozšířit skutečný příběh o Tónu. Odešlete prosím tuto zprávu již nyní. Pamatujte však, že ji můžete poslat pouze jednou.

Takže dnešním nevšedním úkolem je vybrat z vašeho adresáře 4 mailové adresy a rozeslat je tak vašim přátelům, známým... Zkrátka ovlivnit textem mailu jejich mínění o Alphě.

Tak s chutí do toho! (Takhle jednoduše jsme ještě elementy nezískali, nebo ano?)

V autobuse nám začalo několik věcí fungovat lépe - palivo nám sice trošku ubylo, ale oproti počátku cesty máme opravdu slušnou zásobu. Tachometr opravdu přidá rychlost, pokud zařadíte vyšší stupeň.

Přehlédli jsme něco? Co si o celé vzniklé situaci myslíte? Diskuze jsou otevřeny pro vaše názory...

(P.S. Medvídek je stále off-line, dochází proto k drobným zpožděním - musím dělat také něco mimo tyto stránky. Pokud budete mít novinku, která je nějak důležitá, pošlete jí prosím pomocí formuláře Napište nám - po ověření jí určitě dojde publicity.)

Diskuze (31) Další článek: 14.11.2001 13:30 Dnešní Lidové noviny

Témata článku: Auto, Autobus, Úkol

Určitě si přečtěte