14.11.2002 17:20 Další náhoda a dobroty ke stažení

retro radioDnes byla losována další čísla náhod - 3 a 3, jaký to má vliv na naše akcie?
Pokud jste vyplnili ve svém profilu informace, máte od denška možnost získat další "dobroty".


Dáme si retro, baby! (RT)

Je čas pustit si rádio a poslouchat ty skvělé písně, na které s láskou vzpomínáte. Rádio Sladká vzpomínka znovu vysílá. Legendární nostalgická stanice světa hudby je zpátky a každý ji poslouchá a zpívá si klasiku a staré dobré písničky. Náhle je v módě být nemódní.

Společnosti zakořeněné v minulých obdobích mají příležitost k největšímu výdělku v historii. Producent Floyd H. vidí, že hity, které složil před dvaceti lety, jsou znovu vydávány Hudebním vydavatelstvím Alma Ata a v žebříčcích jsou úspěšné. Studio od Mo-Fi My Bros vidí víc jednodenních výletníků než hudebníků – a oba bratři strašně rádi ukazují lidem svůj malý ‘chrám‘.

Staří dinosauři jako Burt Haynes a Paul Capri se rozhodli vydat vzpomínky o zlatých časech rock ’n rollu, když byli v módě, něco tvořili a nebudovali si kariéru v Managementu a Právním poradenství.
Dr. Fellwell se znovu pokouší získat příznivce svého kultu, ale po krátkém období zdánlivého úspěchu se lidé rozhodnou, že připojení se ke kultu není právě to, co očekávají od Mentálního kouče.
Několik věcí naznačuje, že se svět hudby z toho zase dostal: Mick Fur dostává cenu za celoživotní výkon za svůj přínos k Režírování videoklipů.

Všechna Média píší o hvězdách ze starých časů: MUD vydává speciál “kde jsou teď?“.

Nové společnosti, které postrádají tento druh historie, se dostávají z centra pozornosti. Skladatelé Donna a Dean Wye, Režisér videoklipů Kev Dillinger a Producent Miss Me se těžko prosazují. Nezkušené společnosti, jako je Monkey Flee, Khaki Records, Metro Management, Musenews a Munya Studios vypadají jako děti, které se mají ještě hodně co učit.

Fran Frawl, jeden z nejoblíbenějších Mentálních koučů, prostě postrádá životní zkušenosti, které mají lidé jako je Dr. Fellwell.

Klikni na objekt na vrchní straně této stránky, abys viděl Házení kostkou, které způsobilo tuto změnu


Čerstvé Dobroty
Už jste si všichni vybrali operátora v sekci Úprava profilu? Pokud ano, jste připraven pro některé nové digitální služby, které jsme pro vás připravili.

Logo Operátora
Loga operátorů teď budou dostupná a čekat na tebe, aby sis je sám poslal na svůj telefon. Nyní můžeš každému ukázat, že jsi součástí stále rostoucí komunity Nokia Game. Hráči z celé Evropy, spojte se!

Spořič obrazovky
Pro ty z vás, kteří jste udržovali svůj počítač v chodu ve dne v noci tak, abyste měli přehled o svém portfoliu Aktiv – máme pro vás spořič obrazovky, který v sobě zahrnuje veškeré aktivity světa hudby. Tento spořič je určen pouze pro uživatele Windows.

Stažení Nokia Game chat
Už máš chatující přátele? Pokud si stáhneš a instaluješ Nokia Game chat, nemusíš se už přihlašovat do Nokia Game, abys s nimi mohl mluvit. Můžeš použít obě chatovací aplikace (online a instalovanou) – vždy budeš moci vidět svoje vlastní přátele. Tato aplikace je rovněž pouze pro uživatele Windows.

Tohle všechno a víc! Nyní k dispozici v sekci Dobroty.

14. listopadu 2002

Diskuze (37) Další článek: S T-Mobilem můžete reálně posílat video z mobilu

Témata článku: Stažení


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82