15.09.2003 Podrobnější pravidla letošní Nokia Game

Hráč Korzybski přeložil do češtiny pravidla letošní Nokia Game, která byla zveřejněna na italské verzi herní stránky a která jsou podrobnější, než jak je tomu u jiných jazykových mutací. Podívejte se tedy, co nás letos čeká...

NokiaGame 2003

První fáze pondělí 10. až pátek 28. 11. 2003

Finálová fáze pátek 28. a sobota 29. 11. 2003

Fáze I od 10. do 28. listopadu

Účastníci budou v první části NokiaGame hrát videohru \"Flo Boarding II\". Způsob hraní je ze své podstaty intuitivní, ale herní návod je pro účastníka dostupný kdykoli během hraní.

Cílem je projet co nejrychleji zadanou trať. Hráč může závodit s ostatními tak, že do hry přibere \"fantóma\" z žebříčku nejlepších hráčù. Žebříček je aktualizován vždy, když hráč vylepší své skóre a pošle je na server.

Skóre

Bodový zisk závisí na rychlosti s jakou je hra dokončena. Skóre se počítá ze dvou parametrů: maximální časový limit pro projetí trati a skutečný dosažený čas. \"Flo Boarding II\" má čtyři úrovně. Nicméně skóre platné pro postup do finále se započítává pouze při hraní úrovní 2, 3 a 4.

Hráč může zvýšit své skóre, zúčastní-li se jednoduchých videoher ve \"Světě Flo\". Zvýšení skóre se počítá v poměru k maximálním možným bodovým ziskům ve videohrách. Tato maxima se v jednotlivých úrovních liší a rostou od nejnižšího k nejvyššímu.

Žebříček nejlepších hráčů a bodovací systém nezávisí na typu zařízení použitého ke hře (PC, herní konzola Nokia N-Gage nebo telefon Nokia 3650).

Pravidla každé hry jsou dostupná na stránce www.nokiagame.com a hráč si je má přečíst předtím, než začne hrát. Hráč si může pravidla přečíst kdykoli potom uzná za vhodné, což nemá žádný vliv na jeho skóre.

Fáze II 28. - 29. listopadu: finále

Finále proběhne mezi nejvýše 2 500 hráči (pravděpodobnì z každé země), kteří dosáhli nejvyššího skóre ve Fázi I NokiaGame.

Tématem finále NokiaGame 2003 je FloBoarding.

Hráč musí přečíst zvláštní pravidla hry na stránce www.nokiagame.com. Hráč si může pravidla přečíst kdykoli potom uzná za vhodné, což nemá žádný vliv na jeho skóre.

Padesát hráčů (pravděpodobnì z každé země) s nejvyšším skóre v žebříčku se stane vítězi. Vítězové musejí odeslat skóre ze všech her a kvalifikovat se pro finále.

Diskuze (10) Další článek: Warfare Incorporated – špičková strategie pro vaše PDA!

Témata článku: Nokia, Nokia 3650, Nokia N-Gage, Let, Maximální čas


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70