15.11.2001 00:30 Čtvrtý den v autobuse - umíte řídit?

Noční výhled z okna, rozsvícená světla. To je jen nepatrná změna toho, co se změnilo v našem oblíbeném dopravním prostředku. Opět nás totiž čeká hra - tentokrát trošku více akční. Černé auto společnosti Tragamin je vám v patách! Máte vůbec řidičské oprávnění? Zvládnete odolat jeho dotírání? Více v tomto článku.

Opět, abychom neztratili návaznost, tak to vezmeme tradičně zleva.

Vnitřní osvětlení, stěrače, dveře i klimatizace zůstaly při starém.

Novinkou je možnost pootočit volantem na obě strany, naštěstí to nijak neovlivní vaší jízdu, takže pokračujte směle kupředu - tedy až do chvíle než se nepodíváte do zpětného zrcátka zcela vlevo. Zkusili jste? Ano? Tak to je dnešní hra! Bodování a princip hry je následující: 0-30 sekund: +25 Energy; 30-60 sekund: +25 Data navíc; 1-2 minuty +25 Silicon a +25 Waves navíc. Více než dvě minuty: +50 každého Elementu navíc. Maximální možné skóre: +75 každého Elementu. Aktualizace skóre bude provedena dnes odpoledne v sekci Moje herní stránka.
Geneva nás varovala - nenechme se předjet, takže teď předveďme své umění a jedeme!

Pokud si hru necháte na později, mùžete se ještě podívat v interiéru - kontrolky na panelu pomrkávají opravdu zběsile. Ukazatel vody pøedvádí své zásoby (k čemu by mohl být dobrý?).

Lze si nechat vysunout TV obrazovku, airbag asi nefunguje, ale snad ho nebudeme potřebovat, zato ABS by se hodilo. No uvidíme. Všechna tato tlačítka najdete na panelu nad řadící pákou - poblíž tempomatu.

Opět je aktivní rádio, kde se dozvíte zprávu od Genevy.

Ostatní funkce jsou beze změny. Pokud jsme něco přehlédli, napište nám.

Diskuze (32) Další článek: 15.11.2001 0:20 Rozhlasový vzkaz ze stránek nokiagame.com/thebus a z rádia Impuls

Témata článku: Herní stránka, Auto, Autobus, Den, Čtvrt

Určitě si přečtěte