15.11.2002 15:00 Taggy a Tuner

Dnešní den konečně zhodnotíte své trápení s nástroji hry - vaše obrázky z Taggy a melodie z Tuneru naplní svět World Music.
Bohužel - pro všechny hráče - chybí možnost použít naše dosavadní kreace v Taggy. Tunerové melodie znovu načíst lze. Takže znovu do tvůrčí práce!
Ukaž se!
Počínaje dneškem můžeš ve světě hudby zveřejnit své Tagy a Melodie. Ukaž ostatním svou kreativitu!

Konečně se ty dlouhé hodiny těžké práce vyplatí. Strávil jsi spoustu času tvorbou nápaditých Tagů a chytlavých Melodií? Publikovat Tagy a Melodie, které jsi vytvořil již dříve není možné – to by dalo některým lidem nefér výhodu, není to tak?

Aplikace Tuner a Taggy nyní obsahují tlačítko 'Publish' (Publikovat)! Stiskni tlačítko a tvoje kompozice budou po zobrazení na stránkách TagCasters nebo přehrání v aplikaci TuneCaster na křižovatkách světa hudby okamžitě přístupné tisícům lidí. Okamžitě po načtení Tagy nebo Melodie se zobrazí informace o křižovatce, kam byla kompozice uložena. Ty nebo někdo z tvých přátelé může být zrovna na místě a obdivovat ji!

Ale: ve světě hudby je k dispozici jenom limitovaný počet Tune- a TagCasterů. Jakmile jsou všechny plné, nejstarší upload bude vyměněn za ten nejnovější. Čím více lidí bude publikovat jejich kreace, tím kratší okamžik slávy to bude znamenat.

Tagy a melodie budou umístěny na tvojí YOM stránce, kde je můžeš také publikovat, takže jestli jsi ještě netagoval a nemáš melodie – začni teď !

14. listopadu 2002
Diskuze (8) Další článek: 15.11.2002 12:40 Dopolední nedostupnost našich stránek


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21