17.11.2002 16:00 A kostky jsou (opět) vrženy

sluchatkoDalší otřes kurzů aktiv - které přišly na řadu dnes? Zdá se, že revoluční technologie přenosu hudby na mobilní telefony vynese ceny aktiv společnosti Khaki records, naopak aktiva právních poradců nebo například režiséru očekávají propad. Více informaci uvnitř článku.


Kostkobal!
Dnes jsme byli někde na Kostkohřišti v jižní Evropě svědky oficiálního mistrovství v Kostkobalu. Podívej se na video abys viděl jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 4 x 4 = 16. Hození čísla 16 ve skutečnosti spouští Skandál nebo Revoluci robotů, ale protože tyto změny už všemi otřásly, posunuli jsme se na další Změnu. To znamená, že svět hudby bude profitovat ze Změny 20: Plať za byte!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak tento skandál ovlivní svět hudby. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘6’. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Která Aktiva budou profitovat z této změny? Která se mohou stát v nejbližší době bezcenná? Ceny Aktiv budou na změnu reagovat od 19:00 CET. Ceny ale začnou kolísat již předtím, na základě chování hráčů, takže si na ně dávej pozor. Během příštích dnů budeme sledovat Kostky na jejich cestě napříč Evropou. 18. listopadu budou Kostky vrženy v Miláně. Ve 12:00 CET můžeš být svědkem této spektakulární události někde blízko koncertního sálu Forum Assago. Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě.

17. listopadu 2002


Plať za byte (PB)

Tak je to konečně tady. Když jsi to jednou zkusil, divíš se, jak jsi bez toho mohl žít celé ty roky: stáhnout si písně na mobil, poslouchat je, ukládat je, posílat je přátelům a platit pouze za stažené byty.

Svět hudby je okouzlen – jejich telefony se změnily přes noc na mobilní zábavní centra. Ulice a křižovatky jsou plné hudby a zpívajících si nebo pobrukujících si lidí.

Přestože původní technologii vyvinuli pouze Dada Data a Wide Range společně s Khaki Records, všechny ostatní IT společnosti, Telekomunikace a Hudební vydavatelství je okamžitě následovaly.

Samozřejmě, že tým z Khaki Records strávil více než 2 roky dohadováním se se Skladateli, Producenty a Manažery o dostatečné bezpečnosti systému pro hájení jejich zájmů, ale teď je to tady a oni jsou z toho možná nadšení nejvíc. Dokonce i Burt Haynes – proslulý svou nechutí k technologiím – vypadá, jako by se mu telefon přilepil k uchu.

Protože budoucnost vypadá tak růžově, umělci nepotřebují Právní poradce. Dr. Fellwell ztratil všechny klienty a je vidět na ulicích, jak cituje ze svých knih. Mentální koučové mají převrácené zaměstnání: Daří se jim dobře, když se ostatním daří špatně.
PR je jiný případ – jak uskutečníte jistou koupi – píseň a ne někoho jiného, když je všechno virtuální? PR agentura Monkey Flee lepí po celém městě samolepky se speciálními telefonními čísly. Vytoč a dostaneš nahrávku s překvapením zadarmo!

Jeden zápor, na kterém jeden osamělý génius u Dada Data stále pracuje: protože technologie nebude zpočátku zvládat video, Režiséři videoklipů pro sebe nevidí žádnou práci.

Vedle hudebních funkcí nabízí Plať za byte také další možnosti: Musenews teď dodává své noviny přes mobilní telefony a konečně má pořádný systém placení. Další Média zůstávají bezradná, zatímco se jejich čtenáři zaměřují na jiné věci než jsou fakta a drby.

Diskuze (21) Další článek: 17.11.2002 15:00 Setkání s Kosheen


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 39

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15