18.11.2002 14:00 Finálový večer

Dnes večer se odehrají první dvě kola semifinále.
Začátek prvního kola hry je v 18:00, konec v 19:30. Před tímto časem je také nutné odeslat vaše nejvýše dosažené score. Pokud se připojujete modemem a chcete mít jistotu, že se vám hra stáhne včas, můžete si jí načíst již od 17:00.
Hra tedy bude koncipovaná stejně jako letošní mezihry - nahrajte maximum a odešlete.
Finále začíná dnes večer!
Přišel čas poskytnout ti informace o Finále. Finále bude hráno turnajovým způsobem ve čtyřech Kolech. Hráči budou zařazeni do skupin s dalšími hráči z stejné země. Turnaj se bude hrát ve čtyřech fázích: Kolo Jedna, Kolo Dvě, Semifinále a Finálové Kolo. Všichni hráči, kteří se kvalifikovali do Finálového turnaje (podle jejich výsledků ve světě hudby) budou hrát Kolo Jedna a Dvě.

Veškeré informace týkající se Finálového turnaje budou zobrazeny na speciálních stránkách pro Finále. Tyto stránky budou k dispozici exkluzivně pro kvalifikované finalisty. Časový rozvrh Finále a pořadí je možné nalézt na centrální stránce hry.

Stránky Finále jsou jediným opravdovým zdrojem informací během posledních dvou dnů Nokia Game. Vracej se na tyto stránky, abys zkontroloval svoje pořadí a výsledky, a abys zjistil, zda jsi získal přístup do dalšího kola hry.

Klikni na “Časový Rozvrh Finále”, abys viděl, kdy Finálové boje začínají. Pamatuj, že všechna Kola budou ke stažení ještě před tím, než specifické Kolo začne. Jakmile se zobrazí tlačítko pro dané kolo, hra může být stažena. Po odpočítání do začátku hry podle rozvrhu se Kolo automaticky otevře.

Kolo Jedna
V Kole jedna jsou hráči náhodně rozděleni do skupin s maximálním počtem 100.

Kolo Dvě
Kolo Dvě se hraje stejným způsobem, hráči jsou náhodně přerozděleni do nových skupin.

Pořadí po Kolech Jedna a Dvě
Tvoje skóre v Kole Jedna a Dvě určí, jestli můžeš postoupit do Semifinále. Pouze hráči, kteří zaslali skóre v obou kolech, se kvalifikují do Semifinále.

Semifinále
Hráči, kteří se kvalifikovali do Semifinále, jsou znovu náhodně rozděleni do skupin, s maximálním počtem 50 hráčů ve skupině. Nejlepších 50% hráčů z každé skupiny v Semifinále se kvalifikuje do Finálového Kola.

Finálové Kolo
Ve Finálovém Kole bude jenom jedna skupina pro každou zemi.

Celkové pořadí podle Famů: kdo vyhraje?
Celkové skóre Famů je součet Celkového skóre ze světa hudby (Aktiva+Peněženka) a skóre ze všech kol Finálového Turnaje. Vítězové v tvojí zemi budou zveřejněni na centrální stránce hry během dvou týdnů po odehrání finále. Vítězové budou rovněž informováni e-mailem.

28. listopadu 2002
Diskuze (57) Další článek: Mobil i CD přehrávač za šest tisíc!

Témata článku: Časový rozvrh, Fin


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34