18.11.2002 16:00 Hudební soutěž hýbe akciemi

mikrofonDnešní den budeme ovlivněni změnami při vyhlášení cen v hudební soutěži.
IT a Telekomunikace - námi pracně nalezené, nebudou potřeba. Zato však uvítáte práci PR, duševních koučů, skladatelů a dalších, kteří vám svým přičiněním mohou pomoci...


Forza Kostky!

Nejslavnější milánští fotbalisté byli překvapeni, když viděli jak dvě obří Kostky dobývají Milán pod dohledem italského top hráče Nokia Game z loňska! Podívej se na video abys viděl jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 5 x 6 = 30. To znamená, že svět hudby se připravuje na jednu z nejspektakulárnějších událostí roku – Změnu 30: Písňovou soutěž!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak tento skandál ovlivní svět hudby. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘7’.

Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Během příštích dnů budeme sledovat Kostky na jejich cestě napříč Evropou. 20. listopadu budou Kostky vrženy v Berlíně. Svědkem této spektakulární události se můžeš stát někde blízko Columbiahalle ve 12.00 CET. 21. listopadu je Házení v Kodani, někde v okolí VK Hall. Trinity College v Dublinu bude hostit naše Kostky 22. listopadu.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!

18. listopadu 2002


Dnes vzniknou hvězdy (SO)

Nervózní? Dnešní noc je ta, na kterou jsi tak dlouho čekal: Výroční písňová soutěž světa hudby. Publikum rozhodne, kdo si počínal za uplynulý rok nejlépe a bude zapsán do Síně slávy všech časů světa hudby. Později dnes vyhlásí vítěze Donna Wye, vítězka z minulého roku.

Pronikavý pach adrenalinu pokrývá ulice, zatímco se lidé připravují na to, aby obsadili malé místečko v historii. Je to přesně ta soutěživá atmosféra, pro kterou je svět hudby oslavován i zavrhován.

Skladatelé a Producenti dělají co mohou, aby pomohli každému soutěžícímu. Donna Wye je určitě nejpreferovanější, ale je tak zaměstnaná, že Hvězdy klepou i na dveře jejího bratra. Miss Me se celý minulý měsíc zabývala remixováním starých písní, aby jim dala nový ‘kabát’.

Dnes večer proběhnou vystoupení v celém světě hudby a každý manažer zařizuje všechny detaily – lidí z Metro Management jsou plné ulice.

Co může umělec dělat pro zvýšení šancí (kromě přehrávek a nenamáhání hlasů)? Být viděn, být slyšen, najme si PR! Monkey Flee se pokouší ovlivnit veřejnost taktickými guerillovými kampaněmi, zatímco Blum, Blum & Cho pečlivě připravují party před soutěží a čistí Oficiální Rudý koberec světa hudby, aby své klienty ukázali v co nejlepším světle.
A pro ovládání nervů se zastav u svého Mentálního kouče. Dr. Fellwell brázdí město mobilním Psychologickým autobusem.

Mezitím Média bojují ve své vlastní válce: Musenews má na soutěž výhradní práva, takže sloupky v MUD zůstávají prázdné.

Na ty méně kreativní se kouká s despektem: lidé se začínají ptát, co vlastně Telekomunikace, IT společnosti a Právní poradci dělají ve světě hudby.
Protože Písňová soutěž je naživo, Režiséři videoklipů nemají žádnou práci – budou sedět v davu, nezaměstnaní.

Hudební vydavatelství a Studia si tiše koušou nehty. Písňová soutěž je otevřená pro amatéry i profesionály: pokaždé existuje nebezpečí, že je nějaká holčička může porazit a zesměšnit. Nejstarší zaměstnanec Alma Ata připomíná rok 1961, kdy se objevil nějaký kluk, ukradl veřejnosti srdce a ponížil přítomné rockové hvězdy. Ten kluk je už dávno zapomenut, ale průmysl je tímto dnem stále zraněn.

Diskuze (20) Další článek: Vánoční hra: Eurotel rozdělí 50 milionů korun

Témata článku: Soutěž, Dnešní noc

Určitě si přečtěte