18.9.2003 Spusťte uzamčené záložky ve hře - Flo Boarding Cup a Champion Challenge

Demo hry Flo Boarding nabízí hráčům jen jednu trať, na které můžeme trénovat. Flo Boarding Cup a Champion Challenge jsou nepřístupné. Chcete si je zahrát? Tak v tom případě je následující návod právě pro vás.

Vypadá to, že demo hry Flo Boarding, které je ke stažení na herních stránkách nokiagame.com a na kterém hráči z celého světa mohou trénovat před listopadovým spuštěním hry, vydala Nokia tak trochu narychlo a podcenila světové hráče. Především ty šťouravé a zvědavé. A nebo to byl jen test co hráči dokáží? Kdo ví?

Tato domněnka nemení nic na faktu, že prakticky okamžitě po zveřejnění dema, se na světových fanouškovských herních stránkách začaly objevovat návody, jak z dema získat mnohem víc, než jen jednu misi. Chcete si zahrát Flo Boarding Cup, který je v demu nepřístupný? Nebo nahlédnout pod pokličku Champion Challenge? Postupujte podle následujícího návodu:

Stáhněte si k sobě na počítač (případně spusťte přímo z následujícího linku) Menu Enabler. (EXE soubor o velikosti pouhých 4kB). Po jeho spuštění klikněte na tlačítko "browse" a vytvořte cestu k spuštěcimu souboru vašeho dema. Najdete jej nejčastěji na C:\Program Files\Nokia Game\Flo Boarding Demo\Flo_Game.exe. Pak jen klikněte na "patch" a skryté menu jsou nyní přístupné.

Champion Challenge bohužel spustit nelze. Demo vás pustí jen do podmenu a poté zahlásí chybu. Můžete si ale s chutí zahrát celý pohor pod položkou Flo Boarding Cup.

Menu Enabler zároveň umožňuje velmi rychlou výhru. Ihned po začátku závodu stiskněte ESCAPE poté zvolte "End Game" posuňte se v menu ještě jednou níž a objeví se neviditelná funkce. Stiskněte enter a vyhráli jste závod. Váš čas bude jistě pod 5 vteřin.

Tak s chutí do toho a pořádně trénujte! ;)

Informace převzata ze serveru nokia-game.com.

Váš názor Další článek: Samsung je čtyřka na českém trhu

Témata článku: 18 : 9, Program Files, Následující návod


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35