19.10.2001 12:46 Jak se přihlásit do hry a co můžete vyhrát?

Protože se nám množí dotazy k začátku hry, rozhodli jsme se vše shrnout tak, abyste si udělali lepší představu o tom, co se za Nokia Game skrývá. Hra začíná 4. listopadu 2001 a potrvá tři týdny. Do 3. listopadu je potřeba se zaregistrovat na stránkách nokiagame.com, kde vás čeká vyplnění několika údajů. Po jejich potvrzení bude na vámi uvedenou mailovou adresu zaslán e-mail s instrukcemi, co máte udělat dál. Jedná se pouze o aktivaci `kliknutím` na zobrazený odkaz, takže nic složitého.
Pro samotnou hru je potřeba splnit dva základní požadavky - mít přístup na Internet (tj. možnost `surfovat` a dostávat elektronickou poštu) a vlastnit mobilní telefon libovolné značky (s aktivovanými službami jednoho z našich operátorů). V letošní hře jsou jako hlavní cena mobilní telefony Nokia 5510 a to v celkovém počtu 50 kusů!. Další ceny budou s největší pravděpodobností reklamní předměty Nokia, stejně jako tomu bylo v loňském roce, kdy se rozdávaly mikiny s logem hry.

Další informace naleznete přímo na stránkách hry, v našich starších zprávách a na uvedených odkazech. Rádi vám zodpovíme i vaše e-mailové dotazy, které můžete směřovat na adresy: maly@medvidek.cz nebo dyn@nokia-game.cz.

Váš názor Další článek: Mobilní telefony zahánějí duchy!

Témata článku: Hry, Nokia 5510

Určitě si přečtěte