20.11.2002 17:10 Revoluce v hudbě rozhýbala ceny aktiv nečekaným způsobem

přívěšekTakové nákupy aktiv, jaké se spustily dnes po půl páte, kdy byly zveřejněny nové události ovlivněné hodem kostek v Berlíně, tu dlouho nebyly. Ceny aktiv po sedmé hodině vyletí u celé řady aktiv jako například Musenews, Shine, Munya Studios, Capri & Co. Máte dost peněz na nákupy? Tak neváhejte!


Překvapení házení v Berlíně
Dnes se to stalo v Německu. Přesněji: v Berlíně. A mnohem přesněji: v Kulturareně! (překvapení) Ne v Columbiahalle? Ne! Náhlá změna místa překvapila všechny zúčastněné, jak je ten svět hudby dynamický! A navíc, náš tým je stejně pružný jako nafukovací kostky! Podívej se na video, abys viděl, jak Idlewild házel v Kulturareně.

Výsledek házení: 1 x 1 = 1. Dnes se ve světě hudby stane opravdová Revoluce v hudbě. Slyšitelná hudba se zdá být věcí minulosti, moderní lidé přešli na poslední novinku: hmatatelnou hudbu. Neposlouchej, dotýkej se!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na tuto inovaci. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘9’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. 21. listopadu budou Kostky vrženy v Kodani, v Dánsku. Staň se svědkem této spektakulární události někde okolo VK Hall zhruba ve 12:00 CET. Trinity College v Dublinu bude hostit naše Kostky 22. listopadu (Házení bude provedeno speciálním týmem). Stockholm se připravuje na 23. a poté se vydáme do Osla!

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě! A proč sebou nevzít vlastní videokameru a nezkusit nás porazit publikováním vlastního filmu na webu ještě před 16:00 CET?

20. listopadu 2002


Přeskoč zvuk: Revoluce v hudbě (MR)

Už jsi někdy tancoval v úplném tichu? Teď je tu nový druh ‘hudby’, která vynechává muziku, text a melodii; prostě používá spektrum hmatatelných mikrovln. Hudba, kterou slyšíš svým žaludkem, rukama a především nohama. Parties, které se objevují v celém hudebním světě, jsou ohromujícím zážitkem; tisíce lidí společně tancujících v naprostém tichu. Tento trend zabírá svět hudby jako bouře. Velmi tichá bouře.

Všechna Studia jsou zaměstnaná nahráváním alb v tomto trendu – a zvlášť Japonci z Munya Studios, protože ti měli vždycky ty nejnovější technologie. PR agentury se horečně snaží skupiny protlačit, společně s Médii, která neví, kdy přestat psát o svých nových hrdinech. Tak jako při všech nových trendech začínajících na ulici, nejvíce to podporují Monkey Flee a Musenews.

Každá skupina potřebuje smlouvy a website: Právní poradci a IT společnosti pracují pozdě do noci. V Capri & Co svítí světla celou noc a chlapci ze Shine teď nevypadají tak dobře.
Městem to doslova šumí díky mobilním telefonům. Telekomunikační společnost Widerange má teď velkou nabídku hmatatelných vyzváněcích tónů.

Každý Producent, Skladatel, Režisér videoklipů a Hudební vydavatelství pracující na poslední ‘nejžhavější novince’ trpí nedostatkem pozornosti. Čím déle jsou v byznysu, tím více trpí: Miss Me, Mick Fur a Alma Ata, těm se teď moc dobře nevede.

Avšak, tak jako vždy, když jsou časy zlé, umělci si zase začali cenit svých Manažerů a Mentálních koučů, jako je Fran Frawl a Metro. Pro tento nový trend mají prostě cit.

Diskuze (53) Další článek: Chce Vodafone koupit Oskara?

Témata článku: Speciální tým, Akt, Způsob, Revoluce


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136