20.11.2002 17:10 Revoluce v hudbě rozhýbala ceny aktiv nečekaným způsobem

přívěšekTakové nákupy aktiv, jaké se spustily dnes po půl páte, kdy byly zveřejněny nové události ovlivněné hodem kostek v Berlíně, tu dlouho nebyly. Ceny aktiv po sedmé hodině vyletí u celé řady aktiv jako například Musenews, Shine, Munya Studios, Capri & Co. Máte dost peněz na nákupy? Tak neváhejte!


Překvapení házení v Berlíně
Dnes se to stalo v Německu. Přesněji: v Berlíně. A mnohem přesněji: v Kulturareně! (překvapení) Ne v Columbiahalle? Ne! Náhlá změna místa překvapila všechny zúčastněné, jak je ten svět hudby dynamický! A navíc, náš tým je stejně pružný jako nafukovací kostky! Podívej se na video, abys viděl, jak Idlewild házel v Kulturareně.

Výsledek házení: 1 x 1 = 1. Dnes se ve světě hudby stane opravdová Revoluce v hudbě. Slyšitelná hudba se zdá být věcí minulosti, moderní lidé přešli na poslední novinku: hmatatelnou hudbu. Neposlouchej, dotýkej se!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na tuto inovaci. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘9’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. 21. listopadu budou Kostky vrženy v Kodani, v Dánsku. Staň se svědkem této spektakulární události někde okolo VK Hall zhruba ve 12:00 CET. Trinity College v Dublinu bude hostit naše Kostky 22. listopadu (Házení bude provedeno speciálním týmem). Stockholm se připravuje na 23. a poté se vydáme do Osla!

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě! A proč sebou nevzít vlastní videokameru a nezkusit nás porazit publikováním vlastního filmu na webu ještě před 16:00 CET?

20. listopadu 2002


Přeskoč zvuk: Revoluce v hudbě (MR)

Už jsi někdy tancoval v úplném tichu? Teď je tu nový druh ‘hudby’, která vynechává muziku, text a melodii; prostě používá spektrum hmatatelných mikrovln. Hudba, kterou slyšíš svým žaludkem, rukama a především nohama. Parties, které se objevují v celém hudebním světě, jsou ohromujícím zážitkem; tisíce lidí společně tancujících v naprostém tichu. Tento trend zabírá svět hudby jako bouře. Velmi tichá bouře.

Všechna Studia jsou zaměstnaná nahráváním alb v tomto trendu – a zvlášť Japonci z Munya Studios, protože ti měli vždycky ty nejnovější technologie. PR agentury se horečně snaží skupiny protlačit, společně s Médii, která neví, kdy přestat psát o svých nových hrdinech. Tak jako při všech nových trendech začínajících na ulici, nejvíce to podporují Monkey Flee a Musenews.

Každá skupina potřebuje smlouvy a website: Právní poradci a IT společnosti pracují pozdě do noci. V Capri & Co svítí světla celou noc a chlapci ze Shine teď nevypadají tak dobře.
Městem to doslova šumí díky mobilním telefonům. Telekomunikační společnost Widerange má teď velkou nabídku hmatatelných vyzváněcích tónů.

Každý Producent, Skladatel, Režisér videoklipů a Hudební vydavatelství pracující na poslední ‘nejžhavější novince’ trpí nedostatkem pozornosti. Čím déle jsou v byznysu, tím více trpí: Miss Me, Mick Fur a Alma Ata, těm se teď moc dobře nevede.

Avšak, tak jako vždy, když jsou časy zlé, umělci si zase začali cenit svých Manažerů a Mentálních koučů, jako je Fran Frawl a Metro. Pro tento nový trend mají prostě cit.

Diskuze (53) Další článek: Chce Vodafone koupit Oskara?

Témata článku: Způsob, Revoluce, Speciální tým, Akt

Určitě si přečtěte