20.11.2003 10:45 Nedaří se vám spustit hry z Nokia Game? Hledáme řešení.

Některým z vás se nedaři spustit buďto jednu nebo obě dvě hry z Nokia Game. Některým se při spouštění objeví jen křížek namísto samotné hry, jiní ani nemají volbu pro spuštění nových her a vidí jen Intro Flo Boardingu. Nabízíme vám několik doporučených postupů jak problémy odstranit a zároveň oceníme vasše postřehy a postupy, které pomohly právě vám.

Křížek v rohu místo samotné hry

Hra crashtainer vyžaduje nainstalovanou Javu. Nainstalovat si ji můžete z adresy http://www.java.com/en/download/windows_automatic.jsp. To by mohlo pomoci velké řadě hráčů. Pokud toto řešení nepomůže, ujistěte se, že splňujete požadavky uvedené na herní stránce, které vám zdě předkládáme:

1)
Potrebujete poslední verzi Internet Exploreru (IE). Pro hraní hry Nokia Game 2003 je požadována verzi IE 5.0 a vyšší. Mužete si stáhnout poslední verzi IE tady.

2)
Jestli používáte IE 5 nebo jeho vyšší verzi, potrebujete zapnout (zaktivovat) ovládací tlacítka pro Active-X na vašem prohlížeci.

Tady je popis jak zaktivovat Active-X a/nebo zapisování na vašem prohlížeci:

Z menu Internet Exploreru (IE) vyberte Nástroje / Možnosti internetu

 1. Klepnete na štítek Zabezpecení
 2. Klepnete na ikonu Internet
 3. Pro zacátecníky: Vyberte z možností Strední (Medium)
 4. Pro pokročilé uživatele: Klepněte na tlacítko Uživatelská úroven zapnete následující možnosti:

  1. Používat ovládace a zásuvní moduly pro Active X
  2. Zapisovat ovládace Active X oznaceny jako bezpecné pro zapisování
  3. Aktívní zapisování

 5. Klepnete na OK v cásti Zabezpecení a pak v cásti Možnosti internetu pro uložení nových nastavení
 6. Zavrete všechna okna IE a pro zaktivování nového nastavení otevrte nové okno.

3)
Jestli máte na vašem pocítaci Windows 3.1., potrebujete jeho vyšší verzi a to Windows 95 nebo vyšší. Jestli máte pocítac Alpha, žel nebudete moci hrát Nokia Game 2003.

4)
Jestli jste neakceptovali certifikát zabezpecení, prosíme klepnete na Ano (Yes) pro jeho akceptování.V nabídce HRÁT vidím pouze Intro Flo Boardingu

Někteří hráči hráči hlásí problém s tím, že se jím na herní stránce neobjevila volba pro spuštění nových her a vidí stale pouze Intro Flo Boardingu. Může vám pomoci odstraneni souboru Flo2-L1 Control (cca 1,5 MB) kterrý najdete v adresáři Downloaded Program Files (nejčastěji C:\WINDOWS\Downloaded Program Files). Poté se opět přihlašte na herní stránku.


Pomohla vám další řešení? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Diskuze (7) Další článek: T-Mobile nabízí novinky ve formátu RSS

Témata článku: Nokia, Řešení, Program Files

Určitě si přečtěte