21.11.2002 16:40 Změny hodem kostek - vyšší daně

protikuřácký doutníkTrochu to připomíná milionářskou daň - velké firmy budou platit jak mourovaté, malé na tom vydělají.
Dnes je také den bez kouření - autoři nám jej přiblížili zajímavým doutníkem.


Dánské Kostky
Něco se kutálí ve státě dánském! Je to bílé, nafukovací a rozhoduje to o tom, zda se dostaneš do finále nebo ne. Hrát nebo nehrát… Podívej se na video, abys viděl jak se házelo Kostkami!

Výsledek házení: 6 x 3 = 18. Změny 18 a 24 už se staly, proto dnes budou všichni ve světě hudby sledovat své účty z banky, aby viděli, jestli se mají obávat Změny 25: Daň navíc!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na toto kontroverzní daňové opatření. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘10’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. Speciální tým bude v Trinity College v Dublinu házet našimi Kostkami 22. listopadu ve 12:00 CET. 23. listopadu budou Kostky vrženy ve Stockholmu. Svědkem této spektakulární události se můžeš stát někde blízko Hovet Ice hall.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!

21. listopadu 2002


Dostaneme tě. Daň navíc

Někdo tomu říká spravedlnost, zatímco jiný zlodějna. Mluvíme o posledním plánu Daňového úřadu: Daň pro bohaté, aby se srovnaly příjmy. V budoucnosti budou vysoké mzdy velmi vysoce zdaňovány a mimořádné bonusy se pravděpodobně stanou minulostí.

Samozřejmě, že Média se toho jako vždy chytla. Musenews zveřejnil největších 50 “Ubohých obětí daně navíc”.

Heights žebříček vedli – starším společníkům mizí jejich výlety za golfem v tropech před očima. Ale jsou také Právními poradci a experti na daňové zákony, takže se připravují na velkou bitvu.
Jakmile Cho Hee z PR agentury Blum, Blum and Cho slyšel o dani navíc, zbledl.
Členové představenstva z Telekomunikací Go a IT společnosti Shine ještě nereagovali. Celý den schůzují.
Wide range a Dada Data prohlásili, že by byli více než spokojení, kdyby museli platit Daň navíc: znamená to přece, že máš peněz jako želez.

Hudební vydavatelství jsou hybnou silou světa hudby a mají největší vliv na to, co profesionálové ve světě hudby vydělávají. Tiskový mluvčí Alma Ata zavrhl návrh daně a odmítl nahlédnutí do příjmů, honorářů nebo dalších finančních informací.
Ale je veřejným tajemstvím, že si Režiséři videoklipů a manažeři účtují vysoké částky – stačí se podívat na zlato, které Burt Haynes nosí na krku.

Dr. Fellwell opustil zemi. světu hudby teď zbývá pouze jeden Mentální kouč. Nejvýkonnější Producent světa hudby Floyd H. oznámil, že prodá velkou část rozsáhlé kolekce raritních slunečních brýlí, aby mohl zaplatit daně, na což Miss Me poznamenala, že se konečně musí dívat lidem do očí.

Daňový úřad navštívil Studio Mo-Fi My Brothers kvůli prošetření jejich celého systému zahraničních společností a holdingů. “Bez komentáře,” odpovědělo studio.

Ti menší ve světě hudby zůstali zticha – a pravděpodobně se za zavřenými dveřmi široce usmívají.

Diskuze (46) Další článek: 21.11.2002 12:40 Včerejší problémy s připojením - oficiální odpověď

Témata článku: Zlodějna, Daně, Speciální tým


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80