21.11.2002 16:40 Změny hodem kostek - vyšší daně

protikuřácký doutníkTrochu to připomíná milionářskou daň - velké firmy budou platit jak mourovaté, malé na tom vydělají.
Dnes je také den bez kouření - autoři nám jej přiblížili zajímavým doutníkem.


Dánské Kostky
Něco se kutálí ve státě dánském! Je to bílé, nafukovací a rozhoduje to o tom, zda se dostaneš do finále nebo ne. Hrát nebo nehrát… Podívej se na video, abys viděl jak se házelo Kostkami!

Výsledek házení: 6 x 3 = 18. Změny 18 a 24 už se staly, proto dnes budou všichni ve světě hudby sledovat své účty z banky, aby viděli, jestli se mají obávat Změny 25: Daň navíc!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na toto kontroverzní daňové opatření. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘10’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’)

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. Speciální tým bude v Trinity College v Dublinu házet našimi Kostkami 22. listopadu ve 12:00 CET. 23. listopadu budou Kostky vrženy ve Stockholmu. Svědkem této spektakulární události se můžeš stát někde blízko Hovet Ice hall.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli, může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!

21. listopadu 2002


Dostaneme tě. Daň navíc

Někdo tomu říká spravedlnost, zatímco jiný zlodějna. Mluvíme o posledním plánu Daňového úřadu: Daň pro bohaté, aby se srovnaly příjmy. V budoucnosti budou vysoké mzdy velmi vysoce zdaňovány a mimořádné bonusy se pravděpodobně stanou minulostí.

Samozřejmě, že Média se toho jako vždy chytla. Musenews zveřejnil největších 50 “Ubohých obětí daně navíc”.

Heights žebříček vedli – starším společníkům mizí jejich výlety za golfem v tropech před očima. Ale jsou také Právními poradci a experti na daňové zákony, takže se připravují na velkou bitvu.
Jakmile Cho Hee z PR agentury Blum, Blum and Cho slyšel o dani navíc, zbledl.
Členové představenstva z Telekomunikací Go a IT společnosti Shine ještě nereagovali. Celý den schůzují.
Wide range a Dada Data prohlásili, že by byli více než spokojení, kdyby museli platit Daň navíc: znamená to přece, že máš peněz jako želez.

Hudební vydavatelství jsou hybnou silou světa hudby a mají největší vliv na to, co profesionálové ve světě hudby vydělávají. Tiskový mluvčí Alma Ata zavrhl návrh daně a odmítl nahlédnutí do příjmů, honorářů nebo dalších finančních informací.
Ale je veřejným tajemstvím, že si Režiséři videoklipů a manažeři účtují vysoké částky – stačí se podívat na zlato, které Burt Haynes nosí na krku.

Dr. Fellwell opustil zemi. světu hudby teď zbývá pouze jeden Mentální kouč. Nejvýkonnější Producent světa hudby Floyd H. oznámil, že prodá velkou část rozsáhlé kolekce raritních slunečních brýlí, aby mohl zaplatit daně, na což Miss Me poznamenala, že se konečně musí dívat lidem do očí.

Daňový úřad navštívil Studio Mo-Fi My Brothers kvůli prošetření jejich celého systému zahraničních společností a holdingů. “Bez komentáře,” odpovědělo studio.

Ti menší ve světě hudby zůstali zticha – a pravděpodobně se za zavřenými dveřmi široce usmívají.

Diskuze (46) | 21.11.2002 12:40 Včerejší problémy s připojením - oficiální odpověď

Témata článku: Daně, Zlodějna, Speciální tým

Určitě si přečtěte

Specifický trh! Proti operátorské tragédii bojujeme humorem [aktualizováno]

Specifický trh! Proti operátorské tragédii bojujeme humorem [aktualizováno]

** Je to humor, ale také je to k pláči ** Stejné ceny za stejné služby, ale kartel to není ** 1,5 GB je zbytečně moc, ti, co datují, si vystačí s gigabajtem

18.  12.  2017 | Kůžel Filip, Pospíšil Aleš | 84

Kam se hrabou naši operátoři, Elisa má datovou „neomezenku“ nejen pro Finsko

Kam se hrabou naši operátoři, Elisa má datovou „neomezenku“ nejen pro Finsko

** Severské a pobaltské země bez omezení a 10 GB ve zbytku EU ** Finská Elisa ukazuje, že když se chce, tak to jde a daří se jí dobře ** Čeští operátoři vám za stejné peníze ne(pro)dají ani domácích 10 GB

18.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 47

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56

Vodafone zatrhne zpomalené surfování bez příplatků. Náplast je chabá

Vodafone zatrhne zpomalené surfování bez příplatků. Náplast je chabá

** Už žádné kompromisy kvůli obavě z vysokého účtu za internet, říká Vodafone ** Přeloženo do češtiny: za data nám od října nekompromisně zaplatíte ** Náplastí bude dokup 100 MB za 49 Kč namísto 50 MB u starších tarifů

7.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 104

dTestu se podařilo v aukci vysoutěžit pouze dva nejnižší tarify. O ostatní nebyl zájem

dTestu se podařilo v aukci vysoutěžit pouze dva nejnižší tarify. O ostatní nebyl zájem

** Aukce tarifů dTestu skončila neslavně ** Velcí operátoři se vůbec nezapojili ** O dva vyšší tarify neprojevili zájem ani virtuálové

13.  6.  2017 | Láska Jan | 61