2.11.2001 00:35 Záhadný dopis v portugalské verzi oficiálních stránek

Podařilo se nám přeložit text, který byl před několik dny zveřejněn v Portugalské části oficiálních stránek hry Nokia Game. Bohužel portugalsky neumíme - dostali jsme k dispozici jeho poangličtěnou verzi. Teď vám jej předkládáme v naší mateřštině.

Toto je překlad dopisu, který jsme dostali k dispozici v angličtině, za což děkujeme Dries Gevaert-ovi, kterého můžete znát pod přezdívkou Snowball:

Stalo se více podivných událostí.
Tato zpráva pochází z neznámého zdroje. Podle informátora oblasti hrozí nebezpečí a veřejnost byla požádána o pomoc při řešení situace. Někde v této oblasti je mladá osoba, která disponuje něčím, co jí nepatří a náš zdroj konstatuje, že ve stejné oblasti působí agenti, kteří se snaží získat věc zpět. Důrazně upozorňuje, že nikdo nemůže pomoci a ani to za pomoc nestojí.
Stejný informátor také odhaluje, že tato mladá osoba, jejíž jméno nemůže prozradit, se zdá být neškodnou dívkou, ale zdání klame. Více informací nepodal, ale jeho tvrzení vypadají seriózně a tak by měla být brána s extrémní opatrností.
Vynaložíme veškeré úsilí na informování veřejnosti o novém vývoji situace.

Co si o tom myslíte? Otevíráme prostor pro vaše názory...

Diskuze (2) Další článek: 2.11.2001 00:05 Přeci jen české bannery na Nokia Game

Témata článku: Port


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15