2.11.2001 00:35 Záhadný dopis v portugalské verzi oficiálních stránek

Podařilo se nám přeložit text, který byl před několik dny zveřejněn v Portugalské části oficiálních stránek hry Nokia Game. Bohužel portugalsky neumíme - dostali jsme k dispozici jeho poangličtěnou verzi. Teď vám jej předkládáme v naší mateřštině.
2.11.2001 00:35 Záhadný dopis v portugalské verzi oficiálních stránek

Toto je překlad dopisu, který jsme dostali k dispozici v angličtině, za což děkujeme Dries Gevaert-ovi, kterého můžete znát pod přezdívkou Snowball:

Stalo se více podivných událostí.
Tato zpráva pochází z neznámého zdroje. Podle informátora oblasti hrozí nebezpečí a veřejnost byla požádána o pomoc při řešení situace. Někde v této oblasti je mladá osoba, která disponuje něčím, co jí nepatří a náš zdroj konstatuje, že ve stejné oblasti působí agenti, kteří se snaží získat věc zpět. Důrazně upozorňuje, že nikdo nemůže pomoci a ani to za pomoc nestojí.
Stejný informátor také odhaluje, že tato mladá osoba, jejíž jméno nemůže prozradit, se zdá být neškodnou dívkou, ale zdání klame. Více informací nepodal, ale jeho tvrzení vypadají seriózně a tak by měla být brána s extrémní opatrností.
Vynaložíme veškeré úsilí na informování veřejnosti o novém vývoji situace.

Co si o tom myslíte? Otevíráme prostor pro vaše názory...

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Sedan 2. 11. 2001 20:44:27
    A není to ona Geneva, která chce abychom zachránili hry světa? Co když má...
  • Kombajn 2. 11. 2001 13:29:13
    Není to fragment hry, který se dostal ven dřív než měl ?

komerční sdělení

Komerční sdělení