22.11.2002 17:00 Reklamní agentura MUD je na vzestupu!

MUD taggy"Kostková" náhoda určila, že MUD je dnes ta jediná pravá reklamní agentura ve Světe hudby.
Všichni tvůrci hudby tak příjdou o své kšeftíky - skladatelé, producenti, studia i režiséři videoklipů. Cena jejich aktiv půjde dolů...


Vzdělané Kostky
Matematici v Trinity College se pokusili předpovědět výsledek Házení Kostkami v Dublinu. Podařilo se jim to? Podívej se na video, abys viděl, jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 2 x 6 = 12. Změny od 12 do 30 se již staly, takže dnes svět hudby uvidí spoustu MUDu, protože MUD si myslí, že přišel čas pro Změnu 36: Reklamní kampaň!


Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na tuto “přesilovku”. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘11’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’).

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. Stockholm uvidí házení Kostkami nedaleko Hovet Ice Hall 23. listopadu. 24. listopadu budou Kostky vrženy v Oslo blízko koncertního sálu Spectrum. Speciální událost nastane v Istanbulu 25. listopadu: úspěšná začínající skupina Vega bude házet Kostky z věže na ostrově Kiz Kulezi v Bosporu.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli (každý den ve 12:00 CET), může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!


22. listopadu 2002


Mud, všude (AD)

Svět hudby se dnes probudil a všude byl MUD. Včera v noci ‘poznamenal‘ Monkey Flee svět hudby reklamami na časopis MUD – kamkoli jdeš, všude vidíš MUD, MUD, MUD. Přestože jsi ten časopis nikdy nečetl, nikdy nezapomeneš.

Všichni ostatní skřípou zubama – nikde už není místo pro jejich reklamy.

Znalost jména časopisu MUD dosáhne 100% - a prodej podle toho raketově stoupá. A tato akce prokázala, že Monkey Flee umí držet krok s jinými, většími a méně agresivními PR agenturami.

Tiché převzetí každého milimetru reklamy má záporný efekt na Společnosti, které velmi spoléhají na reklamu. Telekomunikace nemohou vést kampaň a Hudební vydavatelství nemohou propagovat své umělce – což má negativní vliv na každého, kdo od nich dostává šeky: Skladatelé, Producenti, Studia a Režiséři videoklipů.
Ani koncerty nemohou být oznamovány, takže Manažeři musí čelit nízkým návštěvám. Haynes Talent, se všemi svými kontakty z ulice, se s tím vypořádává lépe než Metro Management, kterým nezbývá nic jiného než čekat.

To, že zaostávají, dohání některé lidi k šílenství a žene je do náruče Mentálních koučů a Právních poradců.

Shine vyvine chytrou aplikaci, kterou zablokuje reklamy MUD na tvojí televizi a monitoru počítače. Soutěžení IT společností není tak inovativní a někteří lidé se dokonce domnívají, že to byli Dada Data, kdo vyvinul bannery a tracking software, pro které potřebuješ aplikaci Shines.

Musenews, největší looser dnešního dne, si líže rány.

Diskuze (47) Další článek: eSeznam aneb informační textové zprávy ještě nevymřely!

Témata článku: Reklamní agentura


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14