23.11.2001 17:00 Otevírají se stránky finálového dobrodružství Nokia Game 2001

V pět hodin odpoledne došlo k otevření posledních stránek dobrodružství Nokia Game 2001. Hráči mají od této chvíle možnost stáhnout si finálovou hru na své počítače. Samotná hra bude, obdobně jako loni, spuštěna ve 20:00 hodin. Do té doby budou asi všichni napnuti, co že nás to čeká. Jako indicie pro závěrečnou hru byla včera zveřejněna mapka v novinách i na stránkách hry.

Finálová hra bude složena ze tří částí:

1. dobytí můstku - buďte u počítače ve 20:00 a mějte staženu finální hru. Vaše čtyři skupiny projdou na můstek. Pak obdržíte pokyny k boji.

2. přesun lodi na místo pro transport Genevy. Pro tuto hru mějte při ruce mapku, která vyšla ve včerejších novinách, nebo jí naleznete na stránkách Nokiagame. tuto fázi hry je nutné dokončit do 60 minut od obsazení můstku.

3. přesun Genevy mimo Zemi - poté co dokončíte fázi 2, nastane čas na přemístěšní Genevy zpět. K tomu využijete veškeré schopnosti vámi nabyté během posledních třech týdnů. Tuto část hry MUSÍTE dokončit do 21:30. Na pozdější odeslání score se nebude brát zřetel.

Bodování

Během všech tří fází budete elementy získávat ale - budete je i potřebovat k získávání nástrojů nebo informací.
Množství bodů, které získáte bude dáno i celkovým hracím časem - za každou vteřinu která vám bude zbývat po odeslání skóre do stanoveného limitu (21:30) získáte po 1 jednotce od každého elementu. Ve třetí fázi hry (transport Genevy) můžete získat ještě navíc 50% bonus.

Připojení

Proto, abyste dohráli finálovou hru je třeba být připojen od 20:00 do konce hry (tedy určitě v okamžiku odelání skore, ale připojování na poskytovatele vás může hodně zdržet - a tady půjde o čas.). Oficiální doporučení NokiaGame je takovéto:

Od 20:00 do konce hry musíte být PŘIPOJENI k internetu. Zajistěte, abyste zůstali připojeni po celou dobu hry, aby nenastávaly prodlevy při odesílání skóre v průběhu finále. Každá sekunda bude dobrá. Není nutné, abyste byli připojeni před 20:00.

Načtením ("stahnutím") hry se myslí připojení mezi 17:00 a 20:00, abyste měli zaručeno, že stihnete začátek finále. Po načtení hry se objeví odpočítávání do startu - do 20:00. Využijte tento čas na rekapitulaci všeho co se událo, možná to budete potřebovat...

Přejeme HODNĚ ŠTĚSTÍ...

Diskuze (85) Další článek: Nemůžete se nám dovolat do redakce? To je jen plánovaný výpadek ...

Témata článku: Nokia, Fin


Určitě si přečtěte