23.11.2002 22:10 Automatický tvůrce hudby znamenal vysoké zisky pro řady hráčů

helma Helma která vytvoří z vašeho jediného slova hit? To nejsou moc příjemné zprávy pro producenty, skladatele a ani interprety. Zpěvákem teď může být doslova každý. Tato událost vám dnes mezi čtvrtou a půl osmou mohla pomoci k zisku více než milion Famů. Jak jste dopadli vy? Jak myslíte, že bude hra pokračovat? Budeme si hrát na burzovní makléře až do konce příštího týdne?


Zmrzlé Kostky
Na zledovatělých a kluzkých ulicích Stockholmu doklouzaly naše Kostky k nové Změně. Podívej se na video, abys viděl, jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 2 x 2 = 4. Změny od 4 se již staly, takže svět hudby dnes bude zaplaven amatérskými písničkami, a to díky Změně 5: Automatický tvůrce hudby!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na všechny ty rádoby umělce, kteří si myslí, že jsou také geniální.

Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘12’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’).

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. 24. listopadu budou Kostky vrženy v Oslo blízko koncertního sálu Spectrum. Speciální událost nastane v Istanbulu 25. listopadu: úspěšná začínající skupina Vega bude házet Kostky z věže na ostrově Kiz Kulezi v Bosporu.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli (každý den ve 12:00 CET), může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!

23. listopadu 2002


Písně Udělej si sám: Každý může být hvězdou (MM)

Buď hvězdou. Buď slavný. Buď legendou. Buď bez talentu. Všechno, co potřebuješ, je tato blyštivá helmička. Prostě jen vyslov nahlas slovo ‘láska’ a ono to automaticky vyplivne píseň o lásce. Není to možná ta nejoriginálnější, ale je to zamilovaná píseň.

AMM je prodáván přímo a i každý účetní, uklízeč, prodavač ve stánku a kamelot se pokoušejí ve své garáži stvořit hit.

Vypadá to jednoduše: s trochou štěstí AMM přijde s potencionálním hitem a všechno, co potřebuješ, je manažer pro začátek turné. Haynes Talent je zavalen žádostmi a jejich kanceláře jsou přeplněné těmi, kdo se chtějí stát hvězdami. To samé se děje u Hudebních vydavatelství – a Alma Ata vidí příležitost prodat alba AMM kompilací.
Nejistota vládne světem hudby: ti bez talentu potřebují být ujištěni, že mají talent a ti zavedení shánějí ujištění u svých Mentálních koučů. Dr. Fellwell pořádá masová sezení na sportovním stadiónu.

Přestože IT společnosti, které pomůcku připravily společným úsilím, měly skvělé časy, zapomněly na jednu věc: duplikáty. Existuje nepatrná šance, že tvůj soused může vydat úplně stejnou píseň jako ty – takže Právní poradenství a autorská práva jsou v těchto dnech velmi aktuální. Paul Capri a jeho partneři dokonce zřídili speciální linku pro tento účel.


Ale přístroj je Skladatel a Producent v jednom. Jsou právě postavení stranou kvůli nějaké blýskavé helmě… Kvůli nedostatku práce dává Miss Me hodiny AMM na místních školách, společně s Munya Studios (kdo potřebuje Nahrávací studio?) Kvůli – ubohým – editačním možnostem obrazu AMM se Režiséři videoklipů zdají zbyteční, ale Mick Fur používá AMM k ‘natáčení’ svých vlastních videí a je produktivnější než kdykoli předtím.

Protože se hvězdou může stát každý, filtrovací role Médií a PR agentur se stává důležitější. Časopis MUD dává každému amatérovi 15 minut slávy a Monkey Flee jim radí, jak se odlišit od rostoucího davu.

Diskuze (17) Další článek: 23.11.2002 09:40 Nové hrátky s Tunerem na obzoru

Témata článku: Zisky, Auto, Tvůrce, Zisk


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11