24.11.2001 10:27 Jak se Nokia Game rozhodla vyrovnat s výpadky během finále?

Včerejší finále si bohužel zachová hořkou příchuť ve spojení s přetížením serveru Nokia Game a nerovnoměrným podmínkám, které tak pro hráče vznikly. dalo se očekávat, že dojde ze strany Nokia Game k určitému zásahu a jisté nápravě. Tak aby nebyl nikdo znevýhodněn, rozhodla se anulovat výsledky po první fázi hry a stornovat část s navigací a otázkami. Kompletní vyjádření Nokia Game převzaté z herních stránek najdete v našem článku.
Bylo to dnes večer strhující finále! Hráči ve všech zemích po celé Evropě hráli finále, ve kterém zahnali stráže z lodi Genevy, dopluli do oblasti vhodné pro přenos a rozeslali Tón do všech mobilních zařízení po celém světě.

Bohužel mnoho hráčů pocítilo dočasný výpadek po první fázi finále. Asi jste to také zaznamenali. Problém jsme okamžitě vyřešili a rozeslali nouzovou zprávu SMS (pouze v angličtině, omlouváme se za to) všem finalistům během několika minut. Naštěstí se téměř všichni hráči snažili znovu přihlásit a podařilo se jim odeslat odpovědi na závěrečné otázky. Tím jste si nejen zajistili své herní výsledky, ale také jste zachránili budoucnost her. Děkujeme vám!

Jste tedy vítězi, nebo ne? Z důvodu výpadku na konci první fáze finále jsme se rozhodli nebrat v úvahu skóre z druhé a třetí fáze. To znamená, že změny skóre, které by vznikly navigací lodi a bonusem za odeslání správných odpovědí, NEBUDOU započítány při vyhodnocení vítězů. Vítězy se mohou stát pouze hráči, kteří se finále zúčastnili. Toto rozhodnutí bylo učiněno brzy po 23:00 a je založeno na našich principech spravedlivé hry.

Vítězové budou kontaktováni brzy, vaše skóre bude aktualizováno na vaší herní stránce co nejdříve.

Děkujeme, že jste s námi zůstali ve spojení. Nokia Game byla pro nás příjemnou zábavou. A doufáme, že pro vás také.
Diskuze (66) Další článek: 24.11.2001 10:00 Novinky na oficiálních stránkách hry

Témata článku: Nokia, Třetí fáze, Fin, Běh


Určitě si přečtěte