24.11.2002 17:00 Úder blesku - kolaps ve světě hudby

nouzové světlo  Včerejší noc zuřila ve Světě Hudby bouřka.
Úder blesku způsobil zničení všech elektronických zařízení.
Ceny aktiv se opět pohybují...


Kostky ve tmě
V norské zimě svítí slunce jenom po krátkou dobu. Další důvod pro to, abychom trochu prozářili Oslo s našimi Obřími Kostkami. Podívej se na video, abys viděl, jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 6 x 1 = 6. To znamená, že dnes svět hudby bude ponořen na několik minut do tmy a ticha, kvůli nešťastné Změně 6: Špička v odběru proudu!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na tento výpadek proudu.

Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘13’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’).

Během příštích dnů budeme pokračovat ve sledování Kostek na jejich cestě napříč Evropou. Speciální událost nastane v Istanbulu 25. listopadu: úspěšná začínající skupina Vega bude házet Kostky z věže na ostrově Kiz Kulezi v Bosporu.

Pokud tam zrovna budeš ve správnou chvíli (každý den ve 12:00 CET), může se ti stát, že si zahraješ ve filmu Házení Kostkami, který bude k vidění pro milióny lidí na celém světě!

24. listopadu 2002


Svět hudby je zasažen bleskem (PP)

Vsadím se, že jste v noci nemohli spát: nad světem hudby zuřila ta nejstrašnější bouře za poslední roky. Zaplavené ulice. Stromy se lámaly jako třísky. A to nejhorší ze všeho: nejvyšší budova světa hudby byla vážně zasažena bleskem. A přestože byla provedena všechna opatření, elektrická síť byla poškozena a vypálila veškerá zapojená elektrická zařízení; počítače, mixážní pulty, kopírky, nástroje – jdou do šrotu.

Koho obvinit? Capri & Co se do toho hned dali a zkouší se soudit s elektrárenskou společností a správou postižené budovy. Jiný Právní poradce, Heights, reprezentuje elektrárenskou společnost. Lidé se včera v noci vyděsili a pokoušejí si vyléčit bouřkové syndromy u svého Mentálního kouče – čekárna Dr. Fellwella je nacpaná hypochondry, co si okusují nehty.
Časopis MUD začíná dnes s titulkem “Úder hromu!” a nesčetnými příběhy o obětech. Jejich Mediální soupeř, Musenews, na tom není špatně, ale protože je velmi závislý ne technologiích, vychází později než obvykle.

Není žádným překvapením, že nejvíce trpí IT společnosti a Telekomunikace – servery jsou vymazány, přepínače a antény v celém městě bezcenné.

A nesmíme zapomenout na Studia. Kouřící přístroje a zoufalství vládnou u Mo-Fi My Brothers i Munya Studios. A protože Producenti nemají kde pracovat, musí zůstat doma, čímž se zdrží všechno pro hudební vydavatelství.
Skladatelé Donna a Dean Wye mají menší problémy, ale jsou schopní pokračovat v práci akusticky. Donna dokonce zvládne složit Píseň úderu hromu (a capella).
Režiséři videoklipů mají drobné obtíže. Potřebují prostě vyměnit některé vybavení.

Zdá se, že Manažeři a PR agentury těmito událostmi vůbec neutrpěli. Jako vždy okouzlující Cho Hee z Blum, Blum & Cho poznamenal: “pořád ještě je se zhasnutými světly spousta vzrušení.”

Témata článku: Blesk, Elektrická síť, Svět