25.10.2002 21:00 Je libo dát řeč s hráči, nebo získat logo na svůj telefon?

Chat-padLetošní doba registrace je doprovázena množstvím drobných - víceméně užitečných - zpráviček přímo na herních stránkách (po vašem přihlášení).
Pokud budete chtít poslat logo hry, vyzváněcí melodii a další "vylepšení" na svůj mobil, případně si popovídat s ostatními hráči a jste již zaregistrování do letošního ročníku hry, pak je tento příspěvek určen právě vám.

Včerejší zpráva na stránkách hry informuje o možnosti získat některá zpestření vašeho mobilního telefonu - jako jsou loga a vyzváněcí melodie.
Vše co potřebujete, je doplněnit vašich údaje na herních stránkách. Po přihlášení klikněte v levém horním rámečku na "Úprava profilu".
Tam poté zadejte jaký typ telefonu a operátora využíváte, případně můžete doplnit i další údaje o sobě. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, vždy najdete po kliknutí na ikonu otazníčku nápovědu.

Dnes pro nás byla připravena další novinka - možnost chatu (virtuálního popovídání) s přáteli. Stejně jako loňský ročník si budete moci probrat své dojmy ze hry, případné dotazy a vše co vás napadne s přáteli a spolu- nebo proti-hráči.
Modrá ikonka s "panáčkem" pro přihlášení do chatu je v pravé části obrazovky, po vašem nalogování.
Jak je vidět - zatím je jako jediná. Co budou asi zbylé tři?
Do hry nám v této chvíli zbývá ještě 17 dní a Nokia nám jistě chystá ještě další překvapení...

Na závěr uvádíme plný text aktualit ze stránek nokiagame.com za poslední dva dny:

Jste připraveni pro digitální služby?
Mimo intenzivního hraní nabízí Nokia Game mnohem více. V této chvíli připravujeme některé doplňky Nokia Game 2002 pro tvůj mobilní telefon.
Abys byl schopen přijímat vyzváněcí melodie, obrázkové zprávy a loga operátorů, potřebujeme, abys nám sdělil, kdo je tvůj operátor a který typ mobilního telefonu používáš. Pokud jsi zatím nezjistil jak nám to dát vědět: je to možné zadat v sekci Úprava profilu.
Mimo to, pokud zodpovíš další otázky v tvém profilu, velice nám to pomůže vytvářet další vzrušující akce jako Nokia Game.

Čtvrtek 24. října 2002

Srážka se soupeři
Víš, proti komu jsi? Nokia Game začne za pár dní a ode dneška můžeš začít potkávat budoucí vítěze a poražené.

Nokia Game ti nabízí možnost zůstat v kontaktu se spoluhráči, soupeři, obdivovateli, dávno ztracenými přáteli z předchozích Nokia Games i nepřáteli: Nokia Game Chat je otevřený veřejnosti.
Přečti si pokyny, jako ho používat a… používej ho pro svůj vlastní prospěch. V průběhu Game můžeš maximalizovat své skóre, pokud nepřestaneš sledovat pohyby ostatních hráčů a poučíš se z jejich zkušeností. Takže Nokia Game Chat není jenom pro radost: je to taktický prvek, který se naučíš oceňovat v průběhu příštích tří týdnů.

Pomocí nokia Game můžeš dát dohromady vlastní kroužek spojenců, vidět, kdy jsou online a zůstat s nimi v kontaktu během celé hry. Začni budovat svůj tým dnes, vyměňujte si stopy a průběžně se informujte!

25. října 2002

Diskuze (6) Další článek: Eurotel přináší JAVA hry

Témata článku: Řeč, Log, Telefon, Logo


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39