26.11.2002 20:00 Poslední letošní hod kostkami

Sněžné brýle Dnešní změny kursů aktiv ve Světě hudby jsou za námi.
Poslední obchody se zaměřují zejména na nákup IT a Telekomunikací.
Zítra se nám zavírají brány Světa hudby již ve 23:59, do té doby ještě můžete získat poslední zkušenosti a jednu IT a Telekomunikační společnost.


Druhé házení v Dublinu
Podruhé v Dublinu, naposledy v Nokia Game…Dívej se na naše věrné Kostky při jejich posledním házení. A kutálí se pryč… Podívej se na video, abys viděl, jak se Kostky kutálí!

Výsledek házení: 6 x 1 = 6. Změna 6 již proběhla, takže svět hudby dnes bude pustý a mrazivý, protože každý bude muset zůstat uvnitř, kvůli Změně 8: Sněhová bouře!

Podívej se do sekce ‘Změny’ v horní části centrální stránky hry, abys zjistil, co si myslí experti o tom, jak bude svět hudby reagovat na tuto přírodní katastrofu. Jejich zprávu si můžeš přečíst kliknutím na číslici ‘15’.

Ceny Aktiv budou na Změnu reagovat od 19:00 CET. Více informací o nastávajících Změnách je možné najít v ‘Informacích o změnách’ (kliknutím na otazník (?) v sekci ‘Změny’).

26. listopadu 2002


Mrzni! (BL)

Zůstaň uvnitř nebo budeš mrznout – venku je sněhová bouře. Sníh se vrší na ulicích, vítr odfoukne všechno, co není připevněné k něčemu pevnému a teploty jsou tak nízké, že ani nejtlustší kabát tě neochrání nadlouho.

Společenský život se zastavuje – a pro tebe jako umělce je společenský život tvých fanoušků tvým profesionálním životem. Koncerty a parties jsou všude zrušeny. Doufejme, že zítra vysvitne slunce.

Blum, Blum and Cho právě plánovali obrovskou prezentaci alba pro jednu z největších světových hvězd, ale musí všechny svoje skvělé hosty odvolat. PR agentura Monkey Flee teď nemůže rozšiřovat letáky. Umělci a Producenti zůstávají uvnitř a ani se nepokusí dostat se do Studia. A když už to nemohlo být horší, Munya Studios je zaplombováno mrazem.

Lidé od Manažerské agentury Haynes Talent už nevědí, co mají dělat, všechny koncerty a vystoupení jsou přes noc stornovány. Metro se společně se žraloky od Heights, kteří nemají co dělat, protože soud je zavřený, zaměřuje na obrazová práva a na právní poradenství.

Co lidé dělají, když musí zůstat uvnitř? Samozřejmě zůstávají navzájem v kontaktu; IT společnosti a Telekomunikace vidí rozvíjející se obchod ve volacím čase a telefonních hovorech. Běžní uživatelé mají problém – jsou závislí na ostatních uživatelích a v současnosti všichni uživatelé zůstávají tam, kde jsou a tvoří velké černé tečky na síti.
Svět hudby se znovu zaměřuje na televizi a rádio. Pokud je televize vše, co máte, začnete oceňovat talent někoho, jako je Kev Dillinger, Režisér videoklipů, díky jemuž jsou videa vzrušující jako filmečky. Prodej CD online roste (stále existují hrdinní pošťáci, kteří čelí bouři) až k novému rekordu, takže Hudební vydavatelství si nestěžují. Média jako MUD a Musenews jsou zatlačena do pozadí.
A pokud jsi viděl všechna videa, poslouchal všechna tvá CD a už nemáš co říci tvým přátelům, pořád ještě je tu na pohovor tvůj Mentální kouč. Fran Frawl nemusí chodit do školy a má čas.

Sněhová bouře je vlastně to nejlepší, co se Skladatelům mohlo přihodit. Klid a mír na vytvoření něčeho na zítřek.

Diskuze (2) Další článek: Český Telecom nabízí o Vánocích každou čtvrtou minutu zdarma

Témata článku: Kostka, Let


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 39

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14