29.10.2002 15:02 YOM - hrej si se svou identitou

Vytvoř plně funkční Tvé Vlastní Já – Your Own Me (YOM) na NokiaGame.com a ohrom svět! To nám vzkazuje strýček L. Herní stránky nokiagame.com byly opět aktualizovány a drží se nastoleného zvyku - denně alespoň jedna aktualizace. Copak se skrývá za tajemným názvem YOM a jak na něj? Dozvíte se v tomto článku.

Na oficiální herní stránce se objevila zprávička od tajemného strýčka L.


Velká paruka a zrcadlové brýle už pro vytvoření image nestačí. Svět hudby si žádá chytřeji vytvořenou identitu – hraj si s tím, vytvoř své perfektní já, superstar, vedle níž budou ostatní hvězdy vypadat jako chcípáčkové. Vážně. Přihlaš se a vytvoř vlastní verzi tvého dnešního já. Buď hrdý na své lži o životopise. Vítej ve světě fikce.

Vytvoř plně funkční Tvé Vlastní Já – Your Own Me (YOM) na NokiaGame.com a ohrom svět! Po přihlášení najdi YOM editor v oddíle nástroje Game.

Strýček L.

Vzpomněl si na nás i prostřednictvím emailové zprávy:


Ahoj,

Mám hodně práce se zařizováním mého plánu, takže žádný čas na setkání. Můžeš začít zapracováním na tvém image? Velmi důležité.

Budu ti vyprávět krátký příběh o vytváření image ve ‘starých časech’.
Jako byznysmen jsi vždy rozdával vizitky. Bylo to tak obvyklé, že si toho lidé ani nevšímali. Takže já jsem se rozhodl přestat je rozdávat. Prostě jsem vzal vizitku, kterou mi někdo dal, nečetl jsem ji, rovnou jsem ji strčil do kapsy a pokračoval v konverzaci. Protože jsem jim nedal moji, začali si myslet, že jsem opravdu důležitý – eso, které každý zná. Všichni lidé, které jsem potkal, začali volat další lidi a ptali se, kdo jsem a kde by mě mohli zastihnout!
Předtím, než jsem to věděl, každý znal mé jméno.

Image je vše, tak si s tím pohraj.

Zdraví
,
L.

A o čem, že nám strýček povídá? Vedle profilu na herní stránce, máte od dnešního dne možnosti editovast takzvané YOM (Tvé Vlastní Já). Předveďte, co vše vám fantazie umožňuje, a vyšperkujte své YOM dle svých představ. Máte možnost nastavit celou řadu detailů o své virtuální osobě. Od data narození, oblíbené hry, hudbu, typ vašeho telefonu,  přes oblíbené motto, přátele až po ohromující historky. Vše zakončíte výběrem jednoho ze tří pozadí vašich stránek a po ukončení vyplňování může váš profil kdokoli shlédnout na internetové stránce (jako například: http://www.nokiagame.com/yom/dyn)

 

Diskuze (21) Další článek: Stovky firem přešly na Oskara


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14