31.10.2003 20:15 Tajemství emailové adresy z dnešního MMS vzkazu

V dnešní MMS zprávě od Flo najdete na obrázku emailovou adresu game@acbsd.com. Zkuste na ní schválně napsat. Víte co vám přijde za odpověd? Více uvnitř tohoto článku.

Pokud napíšete na emailovou adresu game@acbsd.com dostanete automatickou odpověď následujícího znění v anglickém jazyce:


This is an automatic reply:

I'm traveling from October 30th until an unknown date and will not be able to answer any e-mails. Sorry for the inconvenience.

Tämä on automaattinen vastaus:

Kaikki edistyy suunnitelman mukaan.
BB: Aloita valmistelut ja lähetä hajustepussit meille kaikille, varmuuden
vuoksi.


Text v překladu oznamuje, že jde o automatickou odpověď a že její majitel je od 30. října na cestách s neznámou dobou návratu. Na adrese www.acbsd.com byla zároveň v pozdně odpoledních hodinách zprovozněna stránka s nápisem: "Under construction". Opět můžeme spekulovat, copak na této stránce v blízké době najdeme. Bez pochyb je skutešnost, že vlastníkem domény je firma zajišťující Nokia Game. Takže buďme ve střehu.

PS: Za textem "Under Construction" na acbsd.com najdete i tuto ukrytou zprávu určenou všem zvídavým: "<-- yeah, like we are geeks who hide messages in the source code... -->" ;o)

Váš názor Další článek: 31.10.2003 14:30 Páteční MMS zpráva od Flo: "Ukradli mi mobil!"

Témata článku: Vzkaz, Tajemství, Email, MMS

Určitě si přečtěte