3Com Palm IIIe – lepší a levnější než Palm III

3Com vypustila nový model řady Palm III, který nabízí lepší displej než původní Palm III ale navíc i nižší cenu.
3Com Palm IIIe – lepší a levnější než Palm III
3Com vypustila nový model řady Palm III, který nabízí lepší displej než původní Palm III ale navíc i nižší cenu. Nový Palm IIIe nabízí kvalitní displej a operační systém stejně jako IIIx, ale je trošku chudší zbývajícím vybavením. Nový Palm IIIe leží mezi starým Palm III a novým Palm IIIx. Oficiální cenou je ale ještě pod cenou Palm III. Palm III má stanovenou cenu $249, nový Palm IIIe bude stát ale už $229. Hlavním tahákem ke koupi bude určitě kvalitní displej, protože ten, kdo si mohl porovnat Palm III s Palm V, určitě ví, jak dramatické zlepšení nové displeje přinášejí. Šetřilo se na jiných místech a tak IIIe obsahuje pouze 2 MB paměti (IIIx má 4 MB, ale luxusní Palm V taky jen 2 MB). Nenajdete tu také rozšiřující slot pro paměťové karty, pager a další zařízení.

Současné ceny původního Palm III se pohybují pod deset tisíc, Palm IIIx pak stojí ke 13 000. Pokud se tedy začne Palm IIIe u nás také prodávat, lze očekávat jeho cenu okolo 8500 (samozřejmě bez záruky). Hlavní je, že 3Com rozšiřuje portfolio produktů oběma směry, kdo předpokládal, že pod cenu Palm III již nepůjde, má zde velmi jasný argument, že nejen půjde, ale nabídne ještě kvalitnější displej. V podstatě jedinou nevýhodou ve srovnání s Palm III je absence rozšiřujícího konektoru, ale upřímně neznám z té spousty kamarádů, co mají Palm III, jediného, který by jej využíval. Pochopitelně sériový konektor pro synchronizaci tam máte pořád. Bližší informace najdete na webu 3Com.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení