3Com Palm IIIe – lepší a levnější než Palm III

3Com vypustila nový model řady Palm III, který nabízí lepší displej než původní Palm III ale navíc i nižší cenu.
3Com vypustila nový model řady Palm III, který nabízí lepší displej než původní Palm III ale navíc i nižší cenu. Nový Palm IIIe nabízí kvalitní displej a operační systém stejně jako IIIx, ale je trošku chudší zbývajícím vybavením. Nový Palm IIIe leží mezi starým Palm III a novým Palm IIIx. Oficiální cenou je ale ještě pod cenou Palm III. Palm III má stanovenou cenu $249, nový Palm IIIe bude stát ale už $229. Hlavním tahákem ke koupi bude určitě kvalitní displej, protože ten, kdo si mohl porovnat Palm III s Palm V, určitě ví, jak dramatické zlepšení nové displeje přinášejí. Šetřilo se na jiných místech a tak IIIe obsahuje pouze 2 MB paměti (IIIx má 4 MB, ale luxusní Palm V taky jen 2 MB). Nenajdete tu také rozšiřující slot pro paměťové karty, pager a další zařízení.

Současné ceny původního Palm III se pohybují pod deset tisíc, Palm IIIx pak stojí ke 13 000. Pokud se tedy začne Palm IIIe u nás také prodávat, lze očekávat jeho cenu okolo 8500 (samozřejmě bez záruky). Hlavní je, že 3Com rozšiřuje portfolio produktů oběma směry, kdo předpokládal, že pod cenu Palm III již nepůjde, má zde velmi jasný argument, že nejen půjde, ale nabídne ještě kvalitnější displej. V podstatě jedinou nevýhodou ve srovnání s Palm III je absence rozšiřujícího konektoru, ale upřímně neznám z té spousty kamarádů, co mají Palm III, jediného, který by jej využíval. Pochopitelně sériový konektor pro synchronizaci tam máte pořád. Bližší informace najdete na webu 3Com.

Témata článku: Palm, Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení