4.11.2001 11:35 Všechny známé i neznámé skutečnosti NG

Před samotným startem hry pro vás máme souhrn toho, co až doposud "prosáklo" z různých zdrojů o Nokia Game 2001. Tento příspěvek má čistě spekulativní chrakter - je proto možné, že cokoliv v něm bude napsáno, nemusí ve hře opravdu být.

Protože jsem se "dohodli" že spekulace ano, ale jen dle vůle čtenářů, bude čistě na vás, zda následující řádky číst budete nebo ne. Písmo má barvu pozadí, takže není "vidět". Pokud si tedy chcete přečíst, co je v daném odstavečku, označte jej myší (tj. najeďte myší na jeho začátek, pak stiskněte levé tlačítko a táhněte směrem dolů). Text se podbarví a vy si jej budete moci přečíst.

Téma a cíl Nokia Game 2001
Úkolem hlavní postavy by mohlo být vytvoření nového "přenosového zařízení". Přenést by se mohl 'tón' - čili jakýsi druh signálu.
K postavení bude asi potřeba Energie, Waves (vlny na kterých se signál bude dát přenášet), Data (informace, které budeme chtít přenášet) a Silicion (hmota použitá na stavbu zařízení?).
Indicie: obrázek na oficiálních stránkách NG, holandské noviny (informace z n-g.com), logo letošní hry - Tee-Pee s parabolou,  oficiální stránky ng.com

Hlavní postava
Hlavní postava letošní hry by mohla být žena, jejíž jméno je Alpha. Je jí 18 let a je vášnivou skateborad-istkou.
Indicie: dívka z obázku oficiálních stráne NG, holandské noviny (informace z n-g.com), oficiální stránky ng.com

Neznámé znaky
Pokud vezmeme v úvahu KDO by mohl být letos hlavní postavou hry, bude se s velkou pravděpodobností jednat o abecedu. Význam tvaru je znám pouze u několika znaků - W-ave, S-ilicon, E-nergy, D-ata, N-O-K-I-A, ostatní se pravděpodobně objeví v průběhu hry.
Indicie: oficiální stránky hry, reklamy, spekulace na web stránkách

Záporná role ve hře
Tuto roli sehrála loni firma Kytos. Letos by se mohlo jednat opět o firmu - Tragamin. Jaký význam ve hře bude mít je zatím opravdu ve hvězdách.
Indicie: zaregistrovaná doména www.tragamin.xxx (com, org, net, tv), logo ve tvaru písmene T na kapotě vozu z obrázku

Pomocná ruka
Tou by mohla být Geneva. Je to bytůstka, kterou jste mohli vidět na reklamních proužcích, a ve flashi na úvodní stránce ng.de. Jedná se asi o onu "éterickou bytost", která kontaktovala hlavní postavu hry - tj. i vás tajuplným telefonátem.

Přečetli jste si vše, nebo se necháte překvapit, co nám hra přinese?
Ať tak či tak, dnes ve 20:00 na TV Nova uvídíme první spot hry. Od této chvíle opravdu "začínáme".

(P.S. Pokud vás napadají další možné scénáře hry, zkuste se o ně s námi podělit.)

Diskuze (11) Další článek: 3.11.2001 08:45 Tajemná dívka Alpha odhalena a s ní příběh Nokia Game 2001

Témata článku: Pomocná ruka, Skutečnost

Určitě si přečtěte