5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

  • Paušál je levnější, ale taky platíte jak mourovatí když zrovna nevoláte
  • Zásadním benefitem předplacené karty je pro mnohé její anonymita
  • A pokud vás operátor naštve, můžete mu dát rovnou košem
5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

Je pro vás neomezený tarif zbytečný? Nechcete se vázat a platit fixní paušál každý měsíc ať už spotřebu máte či nikoli? Paušál je na první pohled levnější, ale operátoři to mají spočítáno dobře a hrají s námi hru, ve které nemůžou prohrát.

Tím je myšleno, že všechny tarify nižší než „flat“ vás mohou přijít pořádně draho, pokud třeba jeden měsíc hodně provoláte. S neomezeným tarifem zase potenciálně tratíte, třeba během léta na dovolené, kdy chcete mít klid a nevoláte pro změnu vůbec.

Existuje řešení – dát paušálu vale a přejít na předplacenou kartu. Předplacenky byly v módě v mobilní době kamenné, ale i dnes mají své místo na trhu a nabízejí hodnotu, na kterou se dříve tolik nehledělo – jsou anonymní.

Diskuze (135) Další článek: Asus přiveze i nejnadupanější variantu Zenfonu 5Z. Víme, kolik bude stát

Témata článku: Operátoři, Předplacené karty, Hospodaření a finance, SMS, Zajímavosti, Tarify, Neomezený tarif, Kredit, Paušál, Operátor, Mobilní doba, Omezená platnost, Tarif nízký, Měsíční paušál, Zbývající paušál, Tarif, Slovensko, Bankomat, Paušální zákazník, Osobní data, První pohled, Anonymita, MasterPass, Předplacenka, Koš