5 nej služeb zdarma od T-Mobile

Co všechno můžete od T-Mobilu dostat zadarmo? Zprávy, služby za zkoušku, nebo dokonce digitálně nechráněnou hudbu. Přinášíme kompletní výčet.
5 nej služeb zdarma od T-Mobile

Ne za všechno se musí platit, u T-Mobile najdete celou řadu služeb zdarma či návody, jak ušetřit. Jde jak o informační služby, tak i o nabídku stažení hudby, či o možnost získat bezplatně Twist kartu s malým startovním kreditem. Seřadili jsme je do několika bodů... 

Než se pustíme do těch z kategorie „zcela zdarma“, pojďme si připomenout jeden z kategorie „něco za něco“. Pokud se totiž v dubnu operátorovi upíšete, jako dárek získáte Twist sadu s telefonem Samsung E1120 nebo E1170 (podrobněji zde).

Už jen formou poznámky připomínáme možnost ušetřit 20 % z ceny tarifu po dobu 6 měsíců při nákupu přes e-shop operátora. Ušetřit můžete také, pokud si k mobilním službám připlatíte za internet – a tady už půjde o tisíce ročně (podrobnosti zde).

5.
E-mail -> SMS 

Výčet bezplatných služeb odstartuje Postm@n, nabízející bezplatné okamžité doručování e-mailů na mobilní telefon prostřednictvím jedné SMS zprávy. Postm@n přitom přináší i pokročilé verze umožňující rozdělit příchozí e-mail do více SMS anebo jej doručit prostřednictvím MMS, a to včetně příloh. Tyto verze jsou však již zpoplatněny. Článek o Postm@novi najdete zde.

4.
Zpravodajství na zkoušku zdarma

T-Mobile nabízí zdarma např. měsíční odběr zpravodajství televize Z1 či týdenní odběr sportovních SMS a MMS (rozdělení na jednotlivé sporty a podrobnější informace v samostatném článku). V nabídce MMS kanálů na zkoušku najdete např. MMS videokanál Kamasutra, MMS lekce angličtiny, MMS recepty a MMS a SMS info o seriálu České televize Vyprávěj.

Pokud je hodláte vyzkoušet, dejte si pozor, po uplynutí zkušební doby zůstávají tyto informační kanály aktivní a jsou zpoplatněny dle platného ceníku. Pokud ale zákazníka příslušný informační kanál nezaujme, může jej samozřejmě odhlásit. Přehled kanálů následuje, pro objednání pošlete tučně zvýrazněný kód jako SMS na číslo 4616 (pro následné odhlášení stačí nahradit dvojici znamének plus jedním znaménkem mínus):

 • ++MMSANG = MMS lekce angličtiny (7 dní zdarma)
 • ++MMSRECEPT = MMS recepty (7 dní zdarma)
 • ++MMSZ1 = MMS ekonomické zpravodajství Z1 (30 dní zdarma)
 • ++MMSPOC = detailní předpověď počasí na další den (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT H = MMS hokejové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++SPORT H = SMS hokejové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT F = MMS fotbalové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++SPORT F = SMS fotbalové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT = MMS hlavní sportovní události (7 dní zdarma)
 • ++SPORT = SMS hlavní sportovní události (7 dní zdarma)
 • ++VIDEOKAMA = MMS erotický videokanál Kamasutra (7 dní zdarma)
 • ++MMSSTUD = MMS erotický fotokanál studentky (7 dní zdarma)

3.
SMS zdarma

Zcela zdarma je odesílání SMS do sítě T-Mobile prostřednictvím webové SMS brány, kterou mohou využívat zákazníci libovolného mobilního operátora. Pro klienty T-Mobile je navíc připravena i bezplatná MMS brána. SMS a MMS zprávy odeslané prostřednictvím webové brány zákazníka T-Mobile přitom z pohledu příjemce vypadají zcela identicky jako ty odeslané přímo z mobilu.

Předplacenkáře by mohla také zajímat dubnová akce, která by se dala shrnout heslem „dobij 300 Kč a posílej SMS týden zdarma“. Podrobnosti o této akci najdete na blogu Mobil(n)ovinky.

2.
Internet v mobilu: na zkoušku zdarma

Pokud ještě nepoužíváte internet v mobilu, je načase jej vyzkoušet. Pokud si do 30. 4. 2010 objednáte zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, získáte celý měsíc surfování zdarma. Zákazníci s přeplacenou službou Twist mohou do 30. 4. 2010 využít Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

1.
Hudba zdarma

S účtem ve výši 0 Kč můžete odejít i z návštěvy hudebního portálu t-music. Touto cenovkou se pyšní kompletní MMS zpravodajství ze světa hudby. Informační kanál t-music obsahuje novinky o deskách, koncertech, hitparádě t-music chart a jejím zákulisí i informace o zajímavých soutěžích.

T-Mobile na sebe v minulosti upozornil také možností stáhnout celá hudební alba, u kterých si lidé sami mohli určit cenu (a ano, šlo to i úplně zadarmo). Dvě z těchto nabídek už vypršela, ale k těm aktivním jsme vám přidali odkaz na stránku, kde si můžete album stáhnout.

Tím ale výčet služeb v kapitole „Hudba zdarma“ nekončí. Před časem totiž T-Mobile umožnil všem uživatelům svého tarifu „Bav se“ stáhnout libovolné množství digitálně nechráněné hudby vydavatelství Universal Music zdarma. Tématu jsme věnovali samostatný článek a jak samotné stahování probíhá jsme vám ukázali i na videu.

Diskuze (36) Další článek: Adobe AIR: jedna aplikace na pěti mobilních platformách

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Samsung E1120, Okamžité doručování, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11