5 nej služeb zdarma od T-Mobile

Co všechno můžete od T-Mobilu dostat zadarmo? Zprávy, služby za zkoušku, nebo dokonce digitálně nechráněnou hudbu. Přinášíme kompletní výčet.
5 nej služeb zdarma od T-Mobile

Ne za všechno se musí platit, u T-Mobile najdete celou řadu služeb zdarma či návody, jak ušetřit. Jde jak o informační služby, tak i o nabídku stažení hudby, či o možnost získat bezplatně Twist kartu s malým startovním kreditem. Seřadili jsme je do několika bodů... 

Než se pustíme do těch z kategorie „zcela zdarma“, pojďme si připomenout jeden z kategorie „něco za něco“. Pokud se totiž v dubnu operátorovi upíšete, jako dárek získáte Twist sadu s telefonem Samsung E1120 nebo E1170 (podrobněji zde).

Už jen formou poznámky připomínáme možnost ušetřit 20 % z ceny tarifu po dobu 6 měsíců při nákupu přes e-shop operátora. Ušetřit můžete také, pokud si k mobilním službám připlatíte za internet – a tady už půjde o tisíce ročně (podrobnosti zde).

5.
E-mail -> SMS 

Výčet bezplatných služeb odstartuje Postm@n, nabízející bezplatné okamžité doručování e-mailů na mobilní telefon prostřednictvím jedné SMS zprávy. Postm@n přitom přináší i pokročilé verze umožňující rozdělit příchozí e-mail do více SMS anebo jej doručit prostřednictvím MMS, a to včetně příloh. Tyto verze jsou však již zpoplatněny. Článek o Postm@novi najdete zde.

4.
Zpravodajství na zkoušku zdarma

T-Mobile nabízí zdarma např. měsíční odběr zpravodajství televize Z1 či týdenní odběr sportovních SMS a MMS (rozdělení na jednotlivé sporty a podrobnější informace v samostatném článku). V nabídce MMS kanálů na zkoušku najdete např. MMS videokanál Kamasutra, MMS lekce angličtiny, MMS recepty a MMS a SMS info o seriálu České televize Vyprávěj.

Pokud je hodláte vyzkoušet, dejte si pozor, po uplynutí zkušební doby zůstávají tyto informační kanály aktivní a jsou zpoplatněny dle platného ceníku. Pokud ale zákazníka příslušný informační kanál nezaujme, může jej samozřejmě odhlásit. Přehled kanálů následuje, pro objednání pošlete tučně zvýrazněný kód jako SMS na číslo 4616 (pro následné odhlášení stačí nahradit dvojici znamének plus jedním znaménkem mínus):

 • ++MMSANG = MMS lekce angličtiny (7 dní zdarma)
 • ++MMSRECEPT = MMS recepty (7 dní zdarma)
 • ++MMSZ1 = MMS ekonomické zpravodajství Z1 (30 dní zdarma)
 • ++MMSPOC = detailní předpověď počasí na další den (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT H = MMS hokejové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++SPORT H = SMS hokejové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT F = MMS fotbalové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++SPORT F = SMS fotbalové zpravodajství (7 dní zdarma)
 • ++MMSSPORT = MMS hlavní sportovní události (7 dní zdarma)
 • ++SPORT = SMS hlavní sportovní události (7 dní zdarma)
 • ++VIDEOKAMA = MMS erotický videokanál Kamasutra (7 dní zdarma)
 • ++MMSSTUD = MMS erotický fotokanál studentky (7 dní zdarma)

3.
SMS zdarma

Zcela zdarma je odesílání SMS do sítě T-Mobile prostřednictvím webové SMS brány, kterou mohou využívat zákazníci libovolného mobilního operátora. Pro klienty T-Mobile je navíc připravena i bezplatná MMS brána. SMS a MMS zprávy odeslané prostřednictvím webové brány zákazníka T-Mobile přitom z pohledu příjemce vypadají zcela identicky jako ty odeslané přímo z mobilu.

Předplacenkáře by mohla také zajímat dubnová akce, která by se dala shrnout heslem „dobij 300 Kč a posílej SMS týden zdarma“. Podrobnosti o této akci najdete na blogu Mobil(n)ovinky.

2.
Internet v mobilu: na zkoušku zdarma

Pokud ještě nepoužíváte internet v mobilu, je načase jej vyzkoušet. Pokud si do 30. 4. 2010 objednáte zvýhodnění Surf+ nebo Surf&Mail+, získáte celý měsíc surfování zdarma. Zákazníci s přeplacenou službou Twist mohou do 30. 4. 2010 využít Twist Surf+ na 2 týdny zdarma. Nabídka platí pro první aktivaci těchto balíčků.

1.
Hudba zdarma

S účtem ve výši 0 Kč můžete odejít i z návštěvy hudebního portálu t-music. Touto cenovkou se pyšní kompletní MMS zpravodajství ze světa hudby. Informační kanál t-music obsahuje novinky o deskách, koncertech, hitparádě t-music chart a jejím zákulisí i informace o zajímavých soutěžích.

T-Mobile na sebe v minulosti upozornil také možností stáhnout celá hudební alba, u kterých si lidé sami mohli určit cenu (a ano, šlo to i úplně zadarmo). Dvě z těchto nabídek už vypršela, ale k těm aktivním jsme vám přidali odkaz na stránku, kde si můžete album stáhnout.

Tím ale výčet služeb v kapitole „Hudba zdarma“ nekončí. Před časem totiž T-Mobile umožnil všem uživatelům svého tarifu „Bav se“ stáhnout libovolné množství digitálně nechráněné hudby vydavatelství Universal Music zdarma. Tématu jsme věnovali samostatný článek a jak samotné stahování probíhá jsme vám ukázali i na videu.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Samsung E1120, Okamžité doručování, Mobil

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

Proč operátoři poškozují mobilní internet? Jejich tematické balíčky matou uživatele

** Operátoři slibují něco nového a fantastického ** Problém je, že to zřejmě odporuje pravidlům ** ...a hlavně to nedává velký smysl pro uživatele

25.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 34