7.11.2001 23:10 Volali jste operátorovi?

Ale jistěže ne tomu vašemu, jehož prostřednictvím běžně voláte a přijímáte SMS zprávy. Máme na mysli toho, který vám za zavolání "přemístí" Alphu v podzemním komplexu.
Že ještě ne? Tak si přečtěte tento článek - je určen právě vám. (ostatní si přijdou také na své)

Proč vlastně volat?

Pokud si vzpomínáte, včera se v Lidových novinách poprvé objevili inzeráty, které vám sdělovali cosi o mobilních operátorech PAN mobile, SilNET, BinaTel a SISUTEL. V dopoledních hodinách také dorazil e-mail od NokiaGame s instrukcemi.

K čemu je mi, že zavolám?

Pokud se nechcete plahočit tunely dál a dál, je možno využít právě jednoho (a jen jednou) operátora k tomu, abyste svou hlavní hrdinku přemístili rychleji. Pokud se podíváte na mapku podzemí nebo jeji bitmapovou podobu, můžete snadno určit kam budete přeneseni. Úmorné cestování případnou slepou uličkou zpět vás takto přijde na "pouhé" čtyři hodiny. Bohužel teleportovací službu můžete opravdu použít jen jednou, takže dobře zvažte, jak naplánujete svou cestu.

Co vás čeká na telefonním čísle?

Pro snažší přehled uvádíme tabulku s čísly operátorů a jejich úvodním pozdravem:

Operátor
telefonní číslo
co vám řekne
BinaTel 0800 - 142 048 MP3 (124kB)
PANmobile 0800 - 142 049 MP3 (123kB)
SilNet 0800 - 142 051 MP3 (133kB)
SISUTEL 0800 - 142 050 MP3 (129kB)

Pro uskutečnění transferu Alphy je potřeba, abyste měli při ruce své telefonní číslo (v podobě jaké ho zadáváte při přihlašování do hry) i vaše "heslo" (šetimístné číslo).

Volání na všechna uvedená čísla je v rámci ČR (odkudkoliv včetně mobilních telefonů) zdarma. Je však potřeba volat z telefonu, který umožňuje tónovou volbu (mobilní telefony jsou službou vybaveny).

Po vašem pevném rozhodnutí cestovat zavolejte tedy na uvedené číslo. Ozve se vám "spojovatelka" (zajímavé, že všechny naše "společnosti" mají zaměstnánu stejnou...) a řiďte se pokyny. Pokud tak učiníte můžete na závěr svého telefonátu slyšet napříkad tuto informaci (MP3, 146kB)

Po ukončení hovoru byste asi do čtyř hodin měli obržet e-mail, že váš přesun byl úspěšně dokončen. Objevíte se na místě označeném v mapce a můžete směle pokračovat v cestě.

Ještě nevíte kam? Ano, chce si to opravdu dobře rozmyslet...


Už máte nějaké zkušenosti s teleportem? Chcete se o ně podělit? Diskuze je tu právě pro vás!

Diskuze (49) Další článek: 7.11.2001 13:00 Problémy vyřešeny... (?)

Témata článku: Operátor

Určitě si přečtěte